22.2.2020, 11:00

Zaklínač: Druhá série přináší první jména

Zaklínač: Druhá série přináší první jména 7 obrázků v galerii
Zaklínač | Foto: Netflix
Před měsícem jsme vám přinesli zprávu, že by se v druhé sérii Zaklínače mohl v jedné z rolí objevit sám Tormund Obrozhrouba neboli Kristofer Hivju. Nyní to již Netflix nevydržel a oficiálně informaci potvrdil s tím, že k tomuto hvězdnému jménu nejčastěji spojovanému se seriálem Hra o trůny přidal šest dalších jmen.

Kristofer Hivju se v seriálu Zaklínač zhostí postavy jménem Nivellen. A pokud můžeme brát knižní předlohu jako hlavní vodítko, tak vězte, že z Kristofera toho příliš neuvidíme. Nivellen je totiž netvor, jeho tělo je lidské, ale hlava je chlupatá a připomíná něco jako křížence medvěda, lva a kance. Vedle Nivellena se ale dočkáme i dalších postav z knih. Nivellenovu družku Vereenu ztvární Agnes Born, dalšího zaklínače jménem Coen hraje Yasen Atour, zaklínače Lamberta si střihne Paul Bullion, dalšího zaklínače a Geratlova přítele od mládí Eskela ztvární Thue Ersted Rasmussen. Dočkáme se ale i nové čarodějky jménem Lydie, asistentky čaroděje Vilgefortze. Její role se ujme Aisha Fabienne Ross. Poslední nově příchozí je Mecia Simson, která ztvární Francescu, mocnou elfku a čarodějku.

Zaklínač | Foto: Netflix

Podle zmíněných postav je zřejmé, že děj druhé série by měl vycházet z knih Krev elfů a Poslední přání.

Do svých rolí Geratla, Yennefer, Ciri a Marigolda se vrací Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan a Joey Batey. Dočkat bychom se ale také měli Tissaiy (MyAnna Buring), Filavandrela (Tom Canton), Cahira (Eamon Farren), Vigefortze (Mahesh Jadu), Stregobora (Lars Mikkelsen) a Triss (Anna Shaffer).

Zaklínač | Foto: Netflix

Premiéra druhé série Zaklínače nás čeká někdy během roku 2021. Konkrétní datum zatím uvedeno nebylo.

Podívej se na Zaklínač online hned teď!

Ankety
Na který z prosincových blockbusterů se těšíte nejvíce?
West Side Story
Spider-Man: Bez domova
Kingsman: První mise
Matrix Resurrections
Jiný/žádný
Nejnovější články:
Načíst další články