Expendables: Jak to vypadá s dalším dílem oblíbené akční série?

Expendables: Jak to vypadá s dalším dílem oblíbené akční série? 10 obrázků v galerii
Expendables: Postradatelní | Foto: Lionsgate
Čtvrtí Expendables: Postradatelní se furt nemají k tomu, aby společně vyrazili do akce, tak to za ně možná bude muset oddřít Stathamům Christmas v samostatném bijáku.

Namísto Expendables 4 nás totiž údajně čeká spin-off The Expendables: A Christmas Story. O režii se postará D.J. Caruso (xXx: Návrat Xandera Cage), scénář píše Max Adams (příšernosti Na vlastní pěst a Nebezpečný náklad), hlavní roli si střihne zmíněný Jason Statham (Christmas Story proto, že se jeho postava jmenuje Christmas) a ani Sylvester Stallone nebude chybět, leč tentokrát jen coby vedlejší postava. Navzdory tomu, že bude mít Sly pouze několik scén, měla by být jeho přítomnost patrná po celou dobu a pro fanoušky hodně emotivní (což "smrdí" tím, že ho tvůrci v úvodu odpraví).

Na palubě by měli být i Arnold Schwarzenegger a Tony Jaa, rozpočet filmu je stanovený na 70 milionů a natáčení by mělo odstartovat v první polovině letošního roku. Tolik k tomu, co o The Expendables: A Christmas Story víme.

Natáčení spin-offu zatím nikdo nepotvrdil, takže jde v tuhle chvíli o zprávu z kategorie "jedna paní povídala". Jednoznačně by ale dávalo smysl, že by chtěl Sly přehodil sérii na někoho mladšího (už se přeci jen před kamerou musí trochu šetřit). A Statham se loni v rámci spin-offů osvědčil v Hobbs a Shaw, takže sázka na něj dává smysl. Tak uvidíme, co z toho nakonec bude.

Expendables: Postradatelní 2
Expendables: Postradatelní 3
Ankety
Na který premiérový (20. 2. 2020) film půjdete do kina?
Ježek Sonic
Sviňa
Mosley
Chvění
Ixcanul
Král Petr I.
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist