Trailer: Zabila 18 mužů, jednoho po druhém. Noví mutanti se vrací do hry

Trailer: Zabila 18 mužů, jednoho po druhém. Noví mutanti se vrací do hry 5 obrázků v galerii
Noví mutanti | Foto: trailer
Déle než 2 roky po předchozí upoutávce přicházejí tvůrci hororově laděné komiksovky Noví mutanti s druhým trailerem. Premiéra temného superhrdinského filmu se blíží. Máme se nač těšit?

Když koncem roku 2017 studio Disney pohltilo společnost 20th Century Fox, mělo to vliv i na budoucnost filmů s X-Meny. První trailer k Novým mutantům byl představen ještě před Disneyho akvizicí a nyní tu máme druhou upoutávku. Jaká je? Upřímně, velký posun to teda rozhodně není. Pětice mladých mutantů je uzavřena v tajné státní laboratoři a pokouší se dostat ven. Oproti první upoutávce přibylo pár trikových záběrů a pohledů na superschopnosti a temné stránky jednotlivých mladých protagonistů. Ze všeho nejzajímavější je stále onen až hororový nádech a ponurá atmosféra filmu. Bude to ale stačit?

Dle dostupných informací se Noví mutanti po převzetí 20th Century Fox společností Disney masivně přetáčelo. Dle zákulisních informací je nicméně možné, že se do kin nakonec dostane původní verze filmu... Ať už to bude jakkoliv, otázkou zůstává, s jakým výsledkem? Dozvíme se 2. dubna 2020 v českých kinech.

Ankety
Jste fanoušky JCVD?
Ano
Ne
Dříve ano, dnes už ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist