Daniel Craig hlásí: Na smrt není čas!

Daniel Craig hlásí: Na smrt není čas! 5 obrázků v galerii
No Time to Die | Foto: MGM
Přesně tak zní totiž název zatím posledního dílu filmové série o agentovi 007 Jamesi Bondovi - No Time to Die! Natáčení právě probíhá v ulicích Londýna a tuto příležitost si nenechal ujít ani princ Charles, který se na natáčení zajel podívat a bavil se s herci i dalšími členy filmového štábu.

Daniel Craig se do role Bonda vrací již popáté a prý i naposledy. Jeho agent si ve snímku No Time to Die užívá poklidného života na Jamajce, jeho odpočinek ale skončí v okamžiku, kdy ho s žádostí o pomoc osloví starý přítel ze CIA Felix Leiter. Požaduje, aby mu James pomohl zachránit uneseného vědce. Zdánlivě jednoduchý úkol se ale brzy zvrtne ve velmi nebezpečnou hru s protivníkem vybaveným novou vražednou technologií.

Režíruje Cary Fukunaga a v dalších rolích se představí Rami Malek, Ana de Armas, Léa Seydoux, Ralph Fiennes, Jeffrey Wright a Naomie Harris. K dispozici je i první obrázek a oficiální plakát. Premiéra No Time to Die je v plánu na 8. dubna příštího roku.

Návštěva prince Charlese byla pro všechny jistě velkou ctí, nyní se ale objevují i dohady, zda třeba princ Charles nezvažuje, že by si v novém Bondovi nezahrál. :-) Zmíněnou návštěvu si můžete prohlédnout na vloženém videu.

Ankety
Jste zvědaví na nového Pana Tau?
Ano
Ne
Na koho?
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist