Ještě že stačil jen jeden záběr. Jinak by Tom Hiddleston Lokiho už nehrál!

Ještě že stačil jen jeden záběr. Jinak by Tom Hiddleston Lokiho už nehrál! 3 obrázky v galerii
Loki, to je Tom Hiddleston. A tuto roli už mu nikdo nikdy neodpáře. Tom sice chtěl původně hrát Thora, jak jsme psali již dříve, ale nakonec získal roli toho "zlého" bratra. A ozhodně nemá důvod litovat. Jeho Loki je úžasný a dočkal se i samostatné televizní minisérie, která právě vzniká pro službu Disney+.

Hrát Boha lsti a falše ale nebyla zas až taková pohádka. Rohy, kterými Loki proslul, vážily téměř 14 kilogramů, takže mít je na hlavě bylo o pořádný bolehlav. A ještě větší si přivodil Tom Hiddleston sám. Poradil totiž svému kolegovi Chrisovi Hemsworthovi, aby ho ve scéně v Avengers skutečně uhodil.

Loki | Foto: Marvel

Právě kvůli těžkým rohům bylo téměř nemožné natočit úder tak, aby se Chris nemusel Toma ani dotknout a zároveň to vypadalo reálně. Tom tedy nakonec řekl Chrisovi, ať ho prostě skutečně praští a hotovo. A to skutečně bylo, Tom šel k zemi jako kámen. Scéna naštěstí nepotřeboval opakovat, protože - jak Tom přiznal -, na víc pokusů by to nedal. Byla to rána jako z děla, která prý naštěstí neměla žádné trvalé následky. :-)

Ankety
Jaký film Alana Parkera máte nejraději?
Bugsy Malone (1976)
Půlnoční expres (1978)
Sláva (1980)
Pink Floyd: The Wall (1982)
Střílejte na měsíc (1982)
Křídla (1984)
Angel Heart (1987)
Hořící Mississippi (1988)
Navštivte ráj (1990)
The Commitments (1991)
Vítejte ve Wellville (1994)
Evita (1996)
Andělin popel (1999)
Život Davida Galea (2003)
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist