Trailer: Hvězdný gangster Robert De Niro se vrací ke špinavé práci!

Trailer: Hvězdný gangster Robert De Niro se vrací ke špinavé práci! 5 obrázků v galerii
The Irishman (2019) | Foto: Netflix / teaser trailer
A je to tady, milí cinefilové. Netflix představil oficiální teaser trailer k očekávané gangsterce The Irishman, kterou připravil proslulý režisér Martin Scorsese s legendárními herci Robertem De Nirem, Joem Pescim, Al Pacinem, Harvey Keitelem a dalšími. Je to návrat do doby "Casina" a "Mafiánů". Studio za výrobu vyplázlo neskutečné peníze a všem dává po oscarovém filmu "Roma" jasně najevo, že míří na pomyslný kinematografický Olymp.

A je vážně na co se těšit! Vrásčitý Joe Pesci (Russell Bufalino) působí nebývale zlověstně co se vzezření a dikce hlasu týče. Z hlavního záporáka v podání Roberta De Nira (Frank Sheeran) je cítit tichá voda, která břehy mele. Výstup Al Pacina (Jimmy Hoffa) nezapře osudovost. Vše doplňuje Scorseseho osvědčený a tolik ceněný trademark (působivé kamerové nájezdy a záběrování, dialogy, retro stylizace, záliba v tématice přistěhovalců, kteří v USA udělali "nechvalně slavnou" kariéru). Vypadá to, že slavný režisér neslevil ze své kvality a pokud to Netflixu vyjde (do filmu údajně napumpoval 200 milionů dolarů!), stane se jím produkovaný The Irishman dalším stupínkem v růstu tohoto velmi ambiciózního studia.

Hojně diskutované digitální omlazování herců ve výše uvedené upoutávce není absolutně rušivé či do očí bijící. Náš dříve publikovaný článek co se kvality a ambicí snímku rozhodně nelhal (jak mu mnozí diskutující vyčítají). Tohle bude událost pro pravověrné cinefily.

První fotky a datum premiéry nejočekávanějšího filmu roku! První fotky a datum premiéry nejočekávanějšího filmu roku!

Letošní filmová nadílka je dosud poměrně štědrá, ale plyn na podlahu distribuční společnosti teprve sešlápnou. Nový Tarantino už čeká za rohem...

Ankety
Vyrazíte do autokina Strahov?
Ano
Ne
Ještě nevím
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist