David Fincher se konečně vrací k režii, zombie flák s Bradem Pittem to ale bohužel nebude

David Fincher se konečně vrací k režii, zombie flák s Bradem Pittem to ale bohužel nebude 6 obrázků v galerii
Vetřelec ³ | Foto: 20th Century Fox
David Fincher je bezpochyby jeden z nejlepších režisérů všech dob, jehož tvorba se mimo jiné vyznačuje tím, že nikam nespěchá a fanoušci si na další jeho film vždy počkají. Od poslední Zmizelé uteklo pět let a nyní se konečně blíží nový projekt.

Dlouhou dobu to vypadalo, že Fincher natočí pokračování Světové války Z, což by byl pro něj dost revoluční projekt (podobné velké a komerční filmy si normálně k tělu vůbec nepouští). Nakonec ale cuklo studio kvůli rozpočtu a plány se rozpadly. Fincher nicméně už opravdu dlouho na ničem do kin nepracoval (svůj volný čas využil pro seriál Mindhunter), takže bylo jen otázkou času, než definitivně ukáže nějakým směrem. Nakonec z toho bude biopic Hermana J. Mankiewicze, scenáristy legendárního Občana Kanea.

Film ponese prostý název Mank a pro Finchera půjde nejspíš o dost osobní věc, neboť scénář k němu napsal jeho otec Howard Fincher těsně před svou smrtí v roce 2003. Fincher film natočí černobíle a to pro Netflix. V hlavní roli se můžeme těšit na Garyho Oldmana, první klapka padne v listopadu.

Zmizelá | Foto: Twentieth Century Fox Film Corporation
Občan Kane | Foto: RKO Radio Pictures
Ankety
Zaujala vás titulní skladba k 25. filmové bondovce?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist