Trailer: Jiří Langmajer, dvě krásné volejbalistky a whisky mezi pysky

Trailer: Jiří Langmajer, dvě krásné volejbalistky a whisky mezi pysky 4 obrázky v galerii
Přes prsty | Foto: CinemArt CZ (detail plakátu)
Po nebývale úspěšných Ženách v běhu (premiéra letos v lednu) již brzy do českých kin zamíří další tuzemská vztahová komedie ze sportovního prostředí. Nepřekvapí angažmá Jiřího Langmajera a krásných hereček. Stane se "tajným trumfem" debutant na režisérském křesle, uznávaný scenárista Petr Kolečko?

Po první zveřejněné upoutávce to vypadá na další rychle zapamatovatelnou žánrovou "řadovku", která využívá osvědčených zbraní ("Langoš", ženy, vztahy a přisprostlý humor) k dosažení komerčního cíle. Pravda, beach volejbal se v českém filmu jen tak nevidí. Ale ten tu bude pouze jako "exotické" prostředí a částečná možnost navázat na něj product placement (a částečně vysvléci herečky).

Scenárista Petr Kolečko se v rámci sportovně-komediálního žánru osvědčil na krátké i delší ploše již několikrát (seriálový i celovečerní Okresní přebor). Jeho hokejová Lajna (se skvělým "Langošem") byla skvělá. Před několika měsíci uváděný Most! téměř geniální. Nic proti tomu, že si zavedený a zkušený autor chtěl vyzkoušet režii. Zabřednutí do trpěného, ale nudného tuzemského průměru by však Kolečkovi rozhodně neslušelo.

Snímek Přes prsty bude mít v českých kinech premiéru 29. srpna 2019.

Radka Pavlovčinová, Jiří Langmajer a Denisa Nesvačilová představují film Přes prsty | Foto: PP FILM
Petr Kolečko a Jiří Langmajer představují film Přes prsty | Foto: PP FILM
Ankety
Těšíte se na nového Batmana?
Ano
Ne
TOPlist