Trailer: Když se láska změní v posedlost, jde o život

Trailer: Když se láska změní v posedlost, jde o život 5 obrázků v galerii
Secret Obsession | Foto: Netflix
Netflix zajímavým způsobem změnil pravidla hry. Nejenže má najednou milovník filmů a seriálů měsíčně přístup k nespočtu nových kousků, ale o existence řady z nich zpravidla nemáme ani tušení do chvíle, než začnou klepat na dveře videotéky.

Zajímavé na tom je to, že na řadu filmů bychom nejspíš do kina nevyrazili, ale když je "máme zadarmo ve videotéce Netflixu" (protože tenhle pocit většinu uživatelů provází, i když si samozřejmě službu platí), proč bychom se nepodívali? Je to i případ thrillerové novinky Secret Obsession. Výjimečně z traileru nepůsobí a vlastně jde o mizerné propagační řemeslo (upoutávka se totiž vzdá největšího trumfu a rovnou prozradí, jak se věci mají), ale i tak jsem docela zvědavý, jak se celá hra kočky s myší nakonec ve filmu vyvrbí:

Snímek vypráví (dovolím si spoilerovat, když už to udělala sama upoutávka) příběh Jennifer (Brenda Song), která měla ošklivou autonehodu a trpí ztrátou paměti. Její milující manžel Russell (Mike Vogel) ji proto vezme na chatu, kde to oba mají rádi, aby mohla být v klidu a třeba si vzpomněla. Počáteční idylka ale vezme hodně rychle za své, když se ukáže, že Russell je ve skutečnosti kolega z práce, který se za manžela vydává (a toho nejspíš zabil). Na stopě je mu detektiv v podání Dennise Haysberta (prezident Palmer z 24 hodin).

Thriller Secret Obsession dorazí na Netflix již 18. července.

Secret Obsession | Foto: Netflix
Secret Obsession | Foto: Netflix
Ankety
Zaujala vás titulní skladba k 25. filmové bondovce?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist