S Hanou Vagnerovou ztraceni v ráji

S Hanou Vagnerovou ztraceni v ráji 11 obrázků v galerii
Zakázané uvolnění - Hana Vagnerová | Foto: Martin Straka
Jedna z nejobsazovanějších tuzemských hereček Hana Vagnerová (Milada, Padesátka, Vraždy v kruhu) natáčí ve švýcarsko-české koprodukci komediální road-movie debutující režisérky Fiony Ziegler. Ve snímku Ztraceni v Ráji se představí po boku herce Dominiquea Janna. Ten ztvární syna československého emigranta usazeného ve Švýcarsku, který se rozhodne vyrazit do Prahy, aby zde uskutečnil svůj celoživotní sen.

O čem to je: Absurdní komediální road-movie o střetu dvou světů, ale i dvou generací. Hlavní postava Evžen se sice narodil a vyrostl ve Švýcarsku, ale protože byl vždycky tak trochu bohém, rozhodl se opustit tamější buržoazní svět, kam příliš nezapadal. Po třicítce se přestěhoval do Prahy, odkud jeho otec naopak v roce 1968 emigroval a už se tam pak nikdy nevrátil. Evžen se i přes dospělý věk stále není zcela schopen postavit se svému dominantnímu otci, pro kterého je Česká republika a Praha dávno zapomenutá minulost. Jediné, na čem mu záleží, je dobrá pověst a slušně vydělávající soukromá zubařská praxe v Bernu ve Švýcarsku. Evžen naopak v Praze provozuje vysněný hudební klub, zažívá tu osudovou lásku, ale i osudové neštěstí...

Ztraceni v Ráji - Dominique Jann

Představitel hlavní role Evžena je švýcarský herec Dominique Jann. Jeho českou lásku Annu ztvární Hana Vagnerová. Komediální drama Ztraceni v ráji je celovečerním režijním debutem Švýcarky Fiony Ziegler, která je též autorkou scénáře. Do kin by se měl snímek podívat v roce 2020.

Ztraceni v ráji - z natáčení
Ztraceni v Ráji
Ankety
Na který premiérový (20. 2. 2020) film půjdete do kina?
Ježek Sonic
Sviňa
Mosley
Chvění
Ixcanul
Král Petr I.
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist