16.5.2019, 12:00

Nejpopulárnější animovaný seriál posledních let konečně potvrdil příchod čtvrté řady!

Nejpopulárnější animovaný seriál posledních let konečně potvrdil příchod čtvrté řady!
Rick a Morty | Foto: Wallpaper Cave

Obyvatelé všech galaxií a alternativních realit, zbystřete! Nejpopulárnější animovaný seriál posledních let, v němž se sebestředný vědecký génius a jeho labilní vnuk poflakují napříč dimenzemi, konečně potvrdil příchod netrpělivě očekávané čtvrté řady. A udělal to stylově prostřednictvím videa na You Tube.

Rick a Morty je po prvních třech sériích a jednatřiceti epizodách již kultovní seriálovou značkou, která nasbírala věrné fanoušky po celém světě. Odvážná a originální kombinace Doctora Who, Návratu do budoucnosti a díla Douglase Adamse chrlí jeden úžasný nápad za druhým, nebojí se slovně a satiricky přiostřit a zatím beze zbytku využívá nekonečné možnosti svého neomezeně rozsáhlého vytvořeného světa.

Rick a Morty

Od vypuštění třetí série, která v genialitě prvních dvou nikterak nezaostávala a naopak přihodila možná nejlepší seriálovou epizodu toho roku (jestli s tím souhlasíte a která to podle vás je, se můžete rozkecat v diskuzi), uběhly již úmorně dlouhé dva roky. Normálně by to mohlo značit problémy s produkcí a nedostatek nápadů, v tomto případě však není pochyb o tom, že tvůrci projevují obdivuhodnou obezřetnost a dávají si nesmírně záležet na tom, aby čtvrtá řada vysoce nastavenou laťku když už ne překonala, tak alespoň neshodila.

Nyní se fanoušci seriálu konečně dočkali a tvůrci jim skrze krátké video se dvěma titulními protagonisty sdělují, že na další sérii se můžeme těšit již v listopadu tohoto roku. Úpěnlivé čekání na vysněnou sečuánskou omáčku se tak opět vydatně smršťuje a nezbývá než doufat, že to rodinka kolem Ricka Sancheze a Jerryho Smithe vezme zase pěkně "schwifty" a bude to stejná tsunami skvostných zápletek a propletených motivů jako dosud. Ostatně, pochybuje o tom někdo?

-
-
Související osoby: Douglas Adams

Související články:

TOP 20: Nejlepší seriály za poslední dekádu podle diváků

Pokud patříte mezi milovníky seriálů, nekonečných večerů, kdy si dáte online několik dílů za sebou, pak je potřeba si zkontrolovat, jestli jste viděli...

Nejlepší seriály posledních 25 let podle uživatelů IMDB

Za posledních 25 let se televizní tvorba výrazně proměnila. A protože celosvětově nejpoužívanější filmová a seriálová databáze IMDB letos 25 let slaví...

Cenami ověnčený seriál Čas na dobrodružství se dočká filmové podoby

Producent Roy Lee a režisér Chris McKay budou produkovat filmovou verzi amerického animovaného seriálu Čas na dobrodružství stanice Cartoon Network.

Rick a Morty aneb Seriálová pecka, která chytne a nepustí

Dokoukali jste zrovna váš oblíbený sitcom a hledáte krátký, zábavný seriál, kterým byste zahnali nudu? Nehledejte dál. Rick a Morty je pecka, která chytne...

Ankety

Líbí se vám plakát k Nabarvenému ptáčeti?
  • Ano
  • Ne

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: