Trailer: Hobbs a Shaw ve své sólovce kombinují Smrtonosnou zbraň a marvelovky!

Trailer: Hobbs a Shaw ve své sólovce kombinují Smrtonosnou zbraň a marvelovky! 3 obrázky v galerii
Fast & Furious presents: Hobbs & Shaw | Foto: Universal Pictures
Je to tu, první trailer na sólovku, která "rozbila rodinu" a odsunula premiéru Rychle a zběsile 9 o jeden rok. Některým členům původního týmu to možná není po chuti, fanoušci série by ale tratit neměli. Tohle totiž vypadá zatraceně výživně.

Studio evidentně látce věří, protože láká rovnou tříminutovým trailerem, což je poměrně neobvyklé (první lákadla mívají tendenci ukázat co nejméně):

Vlastně i dává smysl, že je trailer tak dlouhý. On má totiž dvě polohy. V té jedné prezentuje téměř komiksového záporáka v podání Idrise Elby a s tím související, téměř až marvelovské akční pasáže. V té druhé pak máme rozvernou parťáckou komedii, která se nebojí jít opravdu hodně na doraz. Finální fórek s padáním je vyloženě za čárou, ale to "ťuknutí" prostě nejde přejít bez úsměvu. Chemie dvojici Johnson-Statham naštěstí znovu pracuje na plné obrátky a můžeme jen doufat, že s ní budou tvůrci dobře pracovat.

Osobně jen váhám, jak hladce bude fungovat propojení zmíněných rovin, které není ani v traileru stoprocentní. To ale ještě nějakou dobu nezjistíme. Fast & Furious presents: Hobbs & Shaw vstoupí do kin 1. srpna.

Fast & Furious presents: Hobbs & Shaw | Foto: Universal Pictures
Fast & Furious presents: Hobbs & Shaw | Foto: Universal Pictures
Ankety
Jaký film s Evou Green máte nejraději?
Snílci (2003)
Království nebeské (2005)
Casino Royale (2006)
Perfect Sense (2011)
Temné stíny (2012)
300: Vzestup říše (2014)
Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)
Jiný
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist