1.2.2019, 15:30

Trailer: Tak už i Richard Gere zamířil do světa televizních seriálů

Trailer: Tak už i Richard Gere zamířil do světa televizních seriálů
MotherFatherSon | Foto: BBC

Seriálová tvorba nabrala v poslední dekádě neskutečně na síle. Zatímco dříve si museli tvůrci vystačit s málem, dnes mají k ruce rozpočty, s nimiž se dá opravdu čarovat. A to přirozeně láká i herce, kteří se práci v televizi vyhýbali.

Nově se tak mezi seriálové herce připojil Richard Gere, který se tomuhle odvětví branže opravdu důsledně celou svou kariéru vyhýbal. Zatímco jiné hvězdy minimálně čas od času v nějaké show zahostují, Gere stál naposledy před televizní kamerou v roce 1976, kdy si v jedné epizodě kultovního detektivního seriálu Kojak zahrál postavu s božím jménem Geno Papas!

Uběhlo téměř půl století a Gere se do televize vrací, tentokrát pod barvami stanice BBC. V seriálu MotherFatherSon hraje charismatického amerického obchodníka Maxe se sídlem v Londýně, který podniká po celém světě. Jeho syn Caden (Billy Howle) se stará o otcovy britské noviny a je předurčen k tomu jít v jeho šlépějích a stát se (až Max odejde do důchodu) jedním z nejmocnějších mužů světa. Sebedestruktivní styl života, který Caden vede, ale plány změní a ohrozí tím budoucnost rodiny i rodinného impéria.

Seriál bude mít osm epizod a zatím nemá datum premiéry (vyjde ale letos). V dalších rolích se můžeme těšit na Helen McCrory (Peaky Blinders - Gangy z Birminghamu) v roli Maxovy exmanželky a Ciarána Hindse (The Terror).

Helen McCrory - MotherFatherSon | Foto: BBC
Richard Gere - MotherFatherSon | Foto: BBC
-
-

Související články:

Recenze: Smrtelné lži jsou výborné konverzační drama, které stojí za to vidět v kině

Robert Miller (Richard Gere) slaví 60. narozeniny a vypadá to, že mu nic nechybí. Je miliardář, podnikatel a úspěšný finančník. Má věrnou manželku (Susan...

Recenze: Hačikó - Příběh psa

Scenáristé se často léta neúspěšně snaží vymyslet nezapomenutelný dojemný příběh. Někdy bohatě stačí naslouchat samotnému životu. Seznamte se s Hačikem...

Ankety

Chtěli byste Red jako televizní seriál?
  • Klidně, zápletka s důchodci mě baví.
  • Ano, ale leda s herci z filmové série.
  • Ne, už filmy za moc nestály.

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: