Trailer: Tak už i Richard Gere zamířil do světa televizních seriálů

Trailer: Tak už i Richard Gere zamířil do světa televizních seriálů 3 obrázky v galerii
MotherFatherSon | Foto: BBC
Seriálová tvorba nabrala v poslední dekádě neskutečně na síle. Zatímco dříve si museli tvůrci vystačit s málem, dnes mají k ruce rozpočty, s nimiž se dá opravdu čarovat. A to přirozeně láká i herce, kteří se práci v televizi vyhýbali.

Nově se tak mezi seriálové herce připojil Richard Gere, který se tomuhle odvětví branže opravdu důsledně celou svou kariéru vyhýbal. Zatímco jiné hvězdy minimálně čas od času v nějaké show zahostují, Gere stál naposledy před televizní kamerou v roce 1976, kdy si v jedné epizodě kultovního detektivního seriálu Kojak zahrál postavu s božím jménem Geno Papas!

Uběhlo téměř půl století a Gere se do televize vrací, tentokrát pod barvami stanice BBC. V seriálu MotherFatherSon hraje charismatického amerického obchodníka Maxe se sídlem v Londýně, který podniká po celém světě. Jeho syn Caden (Billy Howle) se stará o otcovy britské noviny a je předurčen k tomu jít v jeho šlépějích a stát se (až Max odejde do důchodu) jedním z nejmocnějších mužů světa. Sebedestruktivní styl života, který Caden vede, ale plány změní a ohrozí tím budoucnost rodiny i rodinného impéria.

Seriál bude mít osm epizod a zatím nemá datum premiéry (vyjde ale letos). V dalších rolích se můžeme těšit na Helen McCrory (Peaky Blinders - Gangy z Birminghamu) v roli Maxovy exmanželky a Ciarána Hindse (The Terror).

Helen McCrory - MotherFatherSon | Foto: BBC
Richard Gere - MotherFatherSon | Foto: BBC
Ankety
Přáli byste si prodej nové bondovky streamovacím službám?
Ano
Ne, chci film vidět v kině!
Je mi to jedno, Bond mě nezajímá
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist