5.12.2018, 09:50

Kdo bude moderovat letošní Oscary? Inu, velký důvod k radosti to není...

Kdo bude moderovat letošní Oscary? Inu, velký důvod k radosti to není...
Centrální inteligence | Foto: Warner Bros.

Oscaři mají rok od roku slabší sledovanost, přičemž loňská čísla byla rovnou rekordně nízká (na pořad se dívalo pouhých 26.5 milionů diváků, bývávalo to přes 40).

Producenti proto potřebují velké jméno a nakonec se rozhodli vsadit na Kevina Harta. Je bez debat, že jde o komika, který v současné době v Americe funguje, ale jestli je to dobrá volba, toť otázka. Hart totiž svým humorem oslovuje především černošské publikum, což se mimo jiné odráží na tom, že zatímco v zámoří jeho filmy vydělají velké peníze, v Evropě obvykle prošumí. A ty peníze nikdy nejsou TAK velké, abych si vsadil na to, že právě Hart přitáhne k obrazovce dost diváků (nejvíce se mu finančně daří, když má po boku nějakou skutečnou megastar jako Dwaynea Johnsona).

Je jasné, že jde i o politické rozhodnutí. V posledních letech čelili Oscaři všem možným útokům (že jsou nominace moc bílé, moc mužské... vlastně se asi nekritizovalo jen to, že je soška plešatá), takže černošský komik v pozici hlavního moderátora nikoho nepopudí. Ale osobně se na to nijak netěším, protože jsem Hartovým "humorům" nikdy na chuť nepřišel. Jak to máte vy?

Je Kevin Hart dobrá volba na roli moderátora Oscarů?

  • Rozhodně ano
  • Vůbec, to bude propadák
  • Nemám názor
Kevin Hart
-
-
Související osoby: Dwayne Johnson, Kevin Hart

Související články:

Oscaři se musí změnit. Černý humor je ale nezachrání.

88. ročník Oscarů vstoupí do historie. Nejen proto, že prvního "plešouna" si v herecké kategorii odnesl Leonardo DiCaprio a v té za původní hudbu Ennio...

Oscarové nominace čelí kritice, že jsou "moc bílé"

Je obvyklé, že jakmile jsou vyhlášeny nominace na Oscary, někdo se ozve a nesouhlasí s nimi. Letos se rozjela online kampaň #OscarsSoWhite...

Ankety

Chtěli byste Red jako televizní seriál?
  • Klidně, zápletka s důchodci mě baví.
  • Ano, ale leda s herci z filmové série.
  • Ne, už filmy za moc nestály.

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: