Vzpomínka na to, kdy se Winona Ryder a Keanu Reeves prý opravdu vzali během natáčení Drákuly přímo na place

Vzpomínka na to, kdy se Winona Ryder a Keanu Reeves prý opravdu vzali během natáčení Drákuly přímo na place 9 obrázků v galerii
Ten pravý, ta pravá? | Foto: Bontonfilm
Winona Ryder dva roky zpátky, po dlouhých 26 letech přiznala, že se ona a Keanu Reeves přímo během natáčení slavného filmu Drákula vzali. S velkou pravděpodobností.

Mělo se tak stát během natáčení svatební scény filmu. "Mohlo se dost dobře stát, že během té scény v Drákulovi jsme se skutečně vzali," překvapila Winona Ryder během nedávného rozhovoru k propagaci nového filmu, kde právě s Keanu Reevesem hraje. "Na mou duši, myslím, že jsme opravdu manželé. V té scéně byl totiž skutečný kněz, který s námi provedl celý obřad a my oba na konci řekli Ano! Podle všeho jsme tedy svoji."

Domněnku Ryder potvrdil pro The Guardian i režisér Francis Ford Coppola. "Chtěli jsme mít scénu svatby co nejvíc autentickou. Točili jsme ji tedy v opravdovém kostele s opravdovým knězem a nechali jsme ho provést celý svatební obřad. Svatba Winony a Keanu by z určitého hlediska mohla platit."

Pár se znovu sešel před kamerou v komedie Ten pravý, ta pravá? (2018).

Drákula | Foto: Columbia Pictures Corporation
Ten pravý, ta pravá? | Foto: Ascot Elite Entertainment Group
Ankety
Co říkáte na blížící se konec seriálu Ordinace v růžové zahradě?
To to trvalo!
Štve mě to, Ordinace neměla nikdy skončit!
Ono to pořád ještě běží?!
Ani nevím, že takový seriál existuje
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist