Terminátor: James Cameron má v plánu novou trilogii

Terminátor: James Cameron má v plánu novou trilogii
Od chvíle, co práva na Terminátora předal James Cameron dál, si filmaři se sérií neví rady. Trojka ještě ušla (i když mnohým vadil přechod od temné vize budoucnosti do komediálnějšího blockbusteru), dál už není o co stát.

Terminator Salvation neměl špatnou atmosféru, zmatený scénář ale potopil naděje na novou trilogii. Tu plánovali i autoři Genisys a i tam z toho nic nebude. Jak se sérií dál? Možná konečně správným směrem. Příští rok se totiž práva na Terminátora vrátí Jamesi Cameronovi a on je hodlá využít.

Konkrétně by chtěl produkčně (A možná i scenáristicky?) zaštítit nové tři díly série, přičemž s režií prvního filmu je nyní spojován Tim Miller (Deadpool).

Takový tým zní rozhodně hezky. Dvakrát tolik, když vezmeme v potaz, že je současně na palubě i Arnold Schwarzenegger, který má Terminátora jako velkou srdcovku a pokud nebude muset, nehodlá se role vzdát. Jen je otázkou, jestli má Cameron pořád na to, aby tuhle sérii postavil zpátky na nohy. Nezapomínejme, že básnil o Genisys a všichni víme, jak to dopadlo.

Ankety
Líbí se vám nová 3D animace Studia Ghibli?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist