Neill Blomkamp rozjíždí vlastní studio a připravuje pokračování District 9!

Neill Blomkamp rozjíždí vlastní studio a připravuje pokračování District 9!
Milovníci kultovního sci-fi snímku District 9 by se mohli dočkat další kvalitní sci-fi podívané. Své plány na další snímek ze světa devátého okrsku prozradil sám Neill Blomkamp v rozhovoru pro list The Verge.

„S Districtem 9 mám další plány. Chtěl bych z tohoto světa natočit další film,“ uvedl. Bližší informace ale bohužel neprozradil a má k tomu jistě své důvody (asi i s ohledem na velké plány s Vetřelcem 5, které vyšly vniveč). V současné době má plné ruce práce v Oats Studios - vlastní produkční společnosti, kde se věnuje natáčení krátkých experimentálních sci-fi filmů.

Právě sem Neill Blomkamp v současné době směřuje většinu pozornosti. První působivé upoutávky na úvodní vlnu kraťasů si dokonce můžete prohlédnout v níže vložených trailerech. Tyto kraťasy by neměly postrádat nic z toho, na co jsme od tvůrce Districtu 9, Elysia a Chappieho v posledních letech zvyklí – realistické počítačové animace, otázky životního prostředí a socio-politický kontext s ohledem na stav lidstva. Navíc radíme dívat se pozorně, aby vám náhodou neunikla i nějaká známá jména, která se ve snímcích také objeví – např. Dakota Fanning nebo Sigourney Weaver.

Pokračování District 9 budeme sledovat a vše nové vám včas přineseme...

Ankety
Zaujal vás Shang-Chi?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist