Retro: 20 fotografií z natáčení kultovního Vetřelce režiséra Ridleyho Scotta

Retro: 20 fotografií z natáčení kultovního Vetřelce režiséra Ridleyho Scotta 20 obrázků v galerii
Režisér Ridley Scott dnes slaví úžasných 80 let a na svém kontě má neuvěřitelné množství žánrově různorodých klasik (sci-fi Blade Runner, válečný Černý jestřáb sestřelen, sandálový Gladiátor, road movie Thelma a Louise a mnohé další)

Momentálně se Ridley Scott snaží udržet při životě vetřelčí sérii, kterou odstartoval před téměř čtyřiceti lety, konkrétně v roce 1979. Covenant si sice nevedl v kinech tak, jak by si studio přálo, pořád to ale vypadá, že Scott dostane prostor k natočení dalšího pokračování, aby příběh nadobro uzavřel.

Konkrétně by měla vzniknout ještě dvě pokračování, jejichž děj postupně naváže na film, v němž první "blízké setkání třetího druhu" nepřežila (až na Ellen Ripleyovou) posádka lodi Nostromo. Právě tímhle kouskem si Scott kdysi otevřel dveře do Hollywoodu a když máme dnes to jubileum, ukážeme si několik fotek ze zákulisí natáčení Vetřelce. Na řadě z nich je sám Scott.

Přejeme Scottovy vše nejlepší, snad mu to zakončení série vyjde a vás odkážeme do galerie článku, kde čeká ještě větší porce fotek z natáčení.

Ankety
Přáli byste si prodej nové bondovky streamovacím službám?
Ano
Ne, chci film vidět v kině!
Je mi to jedno, Bond mě nezajímá
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist