Fanoušci se konečně dočkají další řady Gilmorových děvčat

Fanoušci se konečně dočkají další řady Gilmorových děvčat
O plánech ohledně další série komediálního seriálu Gilmorova děvčata uvažovala stanice Netflix dlouho. Naposledy o této možnosti hovořila loni v říjnu a nyní je rozhodnuto. Milovníci tohoto seriálu se skutečně dočkají další řady.

Dobrou zprávou pro ně jistě je, že se vrací autorka seriálu Amy Sherman-Palladino a její manžel Daniel Palladino jako výkonný producent poté, co oba seriál opustili před jeho poslední řadou. Gilmorova děvčata se vysílala od roku 2000 do dobu sedmi let a dočkala se tak sedmi sérií, během kterých ústřední dvojice žen Lorelai Gilmoreová a její dcera Rory řešili své životní peripetie v malém městečku Stars Hollow. Netflix současně s tímto prohlášením oznámil, že se do svých rolí vrací Lauren Graham, Alexis Bledel, Scott Patterson, Kelly Bishop, Sean Gunn a Keiko Agena. Zda se v seriálu objeví i Melissa McCarthy jako kuchařka Sookie zatím nikdo neprozradil.

Vedle možných hereckých změn by mohlo dojít i na změnu formátu seriálu. Ve hře je totiž možnost, že bude vysílán v podobě čtyř 90 minut dlouhých filmů a zakončí seriál tak, jak Amy Sherman-Palladino původně plánovala...

Ankety
Ocenili byste čtvrtý díl Návratu do budoucnosti?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist