Ennio Morricone natočí pro Tarantina první originální soundtrack. Místo činu - Praha!

Ennio Morricone natočí pro Tarantina první originální soundtrack. Místo činu - Praha! 4 obrázky v galerii
Režisér Quentin Tarantino se z magora z videopůjčovny vypracoval v žijícího klasika. Filmový fanda svému obecenstvu kromě originálních scénářů a nezapomenutelných snímků naservíroval i řadu zaprášených hudebních pecek. To se spolu s chystanou novinkou The Hateful Eight (2015) změní. Hudbu k westernu nebude Tarantino vybírat ze své sbírky nevyčerpatelných starých hitů, specielně pro film ji složí režisérům velký vzor, italský klasik Ennio Morricone. A natočí ji v Praze!
The Hateful Eight představil nový plakát.

The Hateful Eight vstoupí do amerických kin letos o Vánocích. Na americkém Comic-Conu navíc režisér a scenárista Tarantino přinesl informaci, že pro svůj nejnovější western sehnal prvotřídního hudebního skladatele. Kdo se těšil, že ho Quentin seznámí s dalšími oblíbenými skladbami z jeho domácí diskotéky, bude zklamán. Je však třeba jedním dechem dodat, že náhrada je víc než prvotřídní, o hudební doprovod k The Hateful Eight se postará Ennio Morricone, klasik, jehož skladby Tarantino ve svých snímcích nejednou použil. Šestaosmdesátiletý Ital bude doprovod k hvězdně obsazenému westernu natáčet v Praze, s místním Českým národním symfonickým orchestrem. Proslýchá se, že by se do Prahy mohl vypravit i Tarantino, aby se podíval, jak to Mistrovi půjde od ruky. Na internetu o tom informovala Česká televize.

Quentin Tarantino je velký fanda Ennia Morriconeho. Je ale rozdíl dát do filmu vybraný track a spolupracovat s legendou na nové, původní hudbě.

Morricone v České republice vystoupil letos v únoru. A úspěch byl velkolepý. Až se do Prahy slavný tvůrce 15. ledna 2016 v rámci turné "60 Years of Music World Tour" vrátí, budeme již vědět, jaká je jeho hudba pro The Hateful Eight. Není bez zajímavosti, že se Morricone k westernovému žánru vrací po 40 letech. Doufám v nezapomenutelný návrat.

Ankety
Co říkáte na blížící se konec seriálu Ordinace v růžové zahradě?
To to trvalo!
Štve mě to, Ordinace neměla nikdy skončit!
Ono to pořád ještě běží?!
Ani nevím, že takový seriál existuje
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist