Trailery

Avengers: Endgame: Super Bowl Spot

vydáno 4. 2. 2019, 12:15
-
-
zhlédnuto
669 x

Konečná bitva mezi Thanosem a seskupením všech superhrdinů se uskuteční až v roce 2019, už teď ale můžeme tipovat, která ze zásadních postav odejde na věčnost. Tvůrci již delší dobu slibují úmrtí jednoho z hlavních protagonistů/jedné z hlavních protagonistek a bude velice zajímavé sledovat, jak se s velkými očekáváními popasují. 

Související filmy: Avengers: Endgame

Související čtení:

Deadpool se vetřel i do druhého traileru na Avengers: Endgame!

Avengers jsou fajn skupinka supehrdinů, ale co si budeme povídal, Deadpool je úplně jiná liga. A jakkoli to zatím nevypadá, že by v nejbližší době do...

Trailer: Z poslední upoutávky na Avengers: Endgame mrazí

Máme to za pár. Captain Marvel boří žebříčky návštěvnosti po celém světě a pomalu nás připravuje na velkolepé finále celé Avengers ságy, do kterého se i zapojí.

Na konec série Avengers je cesta dlouhá

Avengers: Endgame vstupuje do kin už koncem dubna a studio dnes oznámilo zajímavou novinku ohledně tohoto dlouho očekávaného finálního dílu.

Jak jde ještě vylepšit trailer na poslední Avengers? Dosazením Deadpoola do všech rolí!

Co jednoznačně chybí Avenegrs? Samozřejmě že Deadpool! Vzhledem k jeho ostřejší vyřídilce se ho ale nejspíš v hlavním proudu MCU jen tak nedočkáme.

Avengers: Endgame: Supersestřih ukazuje v jednom videu záběry ze všech trailerů

Nemůžete se dočkat nových Avengers s podtitulem Endgame? Těžko se vám může někdo divit. Marvel dokázal během posledních deseti let opravdu obdivuhodně...

Nejnovější články:

Ankety

Je dobře, že jde epizoda s Michaelem Jacksonem do trezoru?
  • Určitě!
  • Vůbec.
  • Zatím váhám.
Sdílet tuto stránku:

Partneři: