Vox Lux (Velká Británie)
USA USA
110 minut

Obsah

:
Vox Lux sleduje vzestup Celeste z popela velké národní tragédie k popové slávě. Film pokrývá 15 let a sleduje důležité kulturní okamžiky ze zpěvaččina více »« méně

Režie

:
Brady Corbet

Scénář

:
Brady Corbet

Herci

:
Natalie Portman Jude Law Raffey Cassidy Willem Dafoe Christopher Abbott ...
Jste na stránce filmu Vox Lux. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Vox Lux myslíte! K 3. červenci 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 26528 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 75%
  0
  0
  9. 12. 2019
  Sheldon (15931 bodů)

  Tenhle film klame tělem, protože je o něčem úplně jiném, než jsem o něm četl. Předně není to film Natalie Portman, protože ta se objeví až v polovině filmu. Režisér a scenárista Brady Corbet, který tenhle film natočil zhruba kolem dosažení třicítky se rozhodl pro docela ambiciózní film, který má trochu z Wese Andersona, trochu z Darrena Aronofského a trochu z Guse Van Santa. Rozhodně to není perfektní podívaná, ale vždyocením, když přijde někdo s něčím originálním a neotřelým. Oproti třeba hodně přeceněné blbosti Zrodila se hvězda, je tohle povedený biják.

41 60 ?
jak hlasovat?
 • Deacon Frost 0%
 • Brenan88 40%
 • Sheldon 75%
 • leafroller 50%
všechna hodnocení (4)

V žebříčcích uživatelů