Cuky Luky Film

37%
Cuky Luky Film

CUKY LUKY FILM Vám povypráví příběh začátku ztřeštěného kamarádství, které je navždy změní. Cuky (Peťa Polnišová) je neuznaná video-bloggerka, která touží po slávě a Luky (Zuzana Šebová) je naopak celebrita na výsluní, která má vše, co by si člověk mohl přát. Jedna věc ale přecejen chybí a tou je láska. Aby Luky získala muže svých snů, musí z obyčejné ženy z lidu vytvořit Miss. Co se však stane, když tou obyčejnou ženou bude právě expertka přes trapasy - Cuky? (Mirius FD)
Brenan88
Brenan88
47 099 bodů
1.5
Seriálovou podobu vůbec neznám,ale pokud je stejné kvality jako tento film,tak mohu být jedině rád. Režie Karla Janáka jakoby neexistovala,protože to jako celek působí velmi nekonzistentním dojmem. Hlavně je to celé žalostně nevtipné a trapné. Nečekal jsem nic světoborného,ale i tak jsem byl nemile překvapený. Komu je tento film určený,tak to je mi opravdovou záhadou.
M3lios
M3lios
9 141 bodů
0
Ako sa mohol z parodiálnej sketche mohol stať taký "hit", že si "zaslúžil" svoj vlastný film asi nikdy nepochopím..
Karel Kilián
Karel Kilián
370 bodů
6
Ke sledování této komedie nás přimělo obsazení - Petru Polnišovou a Zuzanu Kubovčíkovou-Šebovou známe z Horné Dolné, a protože Tereza a především Erina jsou naše oblíbené postavy, museli jsme vidět, jak jim to bude klapat v jiném filmu v odlišných rolích. Základní zápletka je hodně otřepaná - proměna ošklivého káčátka v okouzlující labuť je motivem desítek, ne-li stovek filmů. Slováci to však pojali po svém a nutno říci, že ačkoli záměr nebyl naplněn beze zbytku, bylo to velmi zábavné. Je vidět, že Polnišová má komedianství v krvi a umí si udělat legraci sama ze sebe. Díval jsem se na recenze slovenských kolegů zde na ČSFD, ze kterých je očividné, že je tato komedie moc nezaujala. No, kdybyste viděli pár českých novodobých „jako že komedií“, považovali byste toto za vrcholné dílo v mnoha směrech. Mne to bavilo - bylo to střelené, praštěné, uhozené a nebylo to fádní. I když jsem zápletku odhalil asi dvacet minut před koncem, dobře jsem se bavil. Ano, nečekám od komedií nějaké mentální či duševní obohacení - chci se u nich smát a bavit se. A to se Erině s Terezou, vlastně Cuki a Luki, povedlo. Na rozdíl od většiny českých komedií jsem se tady několikrát upřímně zasmál na celé kolo. A o to podle mne šlo. Takže pochvala za herecké obsazení plné nám sympatických hereček a herců. Některé role, jako například pan Lasica, dokonce i překvapily. Pro mne to byl humor, který funguje a občas jsem musel ocenit i kameru. Tohle rozhodně není odpad, jak hodnotí někteří, ale přinejmenším tři hvězdičky si to zaslouží.

Dodatečné informace

Původní název:
Cuky Luky Film (více)
  • Slovenská republika Cuky Luky Film
Premiéra v ČR:
18. 5. 2017
Distributor:
Mirius Film
Země původu:
Slovenská republika
Ocenění:
Žádná ocenění