Velká Británie Velká Británie

Žánry

:
Drama, Komedie

Obsah

:
Začíná to oslavou a končí krví na podlaze.

Režie

:
Sally Potter

Scénář

:
Sally Potter

Herci

:
Cillian Murphy Emily Mortimer Kristin Scott Thomas Timothy Spall Patricia Clarkson ...
Přístupnost: Mládeži přístupno
 • Související
 • DVD a Blu-ray
 • Soundtrack
 • Knihy
Jste na stránce filmu The Party. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu The Party myslíte! K 4. prosinci 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27303 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 60%
  0
  0
  21. 12. 2017
  Brenan88 (41128 bodů)

  Zajímavé konverzační drama, které by se nádherně vyjímalo na divadelních prknech. Forma,kterou byl snímek natočený mi hodně připomínal nedávný Bůh masakru. Jenže tam to bylo ještě o Level výše. Zde máme opět jeden dům a několik hostů,kteří dorazili na Party oslavit úspěch své kamarádky. Vše se však změní díky přiznání jedné z osob. Nechci nic prozrazovat,ale snímek v tu chvíli nabírá na obrátkách. I přes krátkou délku ( 70minut je dneska na film vážně málo) zazní spousta zajímavých úvah,názoru a myšlenek. Herci jsou dobří a nejvíce mne bavila postava léčitele Gottfrieda. Také mne překvapila fyzická proměna Timothyho Spalla. Černobílý vizuál zde výborně dokreslil dění a snímku dodal na zajímavosti. Jako jednohubka pro náročné je The Party správnou volbou.

 • 80%
  0
  0
  29. 4. 2019
  Vurhor (1881 bodů)

  Velice komorní, až divadelně působící snímek, odehrávající se pouze v jednom domě, promítající, lehce žoviální formou, různé sociální problémy pouhých sedmi postav, které ve filmu vystupují. Je to hezky napsaný, poutavě natočený a vesměs velice milý, i když samotná zápletka není zas tak veselá. A hraje tam Bruno Ganz z parodie na Hitlera... ehm, teda... z Pádu třetí říše, plus na kokainu závislý Cillian Murphy. No neber to! Na klidný sobotní večer ideální záležitost.

70 ? ?
jak hlasovat?
 • Vurhor 80%
 • Brenan88 60%
všechna hodnocení (2)