Slečna Drsňák

64%

Komentáře a recenze 20

Dle počtu bodů
Brenan88
Brenan88
47 099 bodů
6.5
Příjemná akční komedie se sympatickou Sandrou Bullock v hlavní roli, která zde zvládla zahrát jak drsnou agentku, tak “něžnou” soutěžící miss. Snímek je velmi zábavný a nejvíce jsem se snad pobavil při jejím zkrášlování. Nechybí zde krimi zápletka a dojemné chvíle. Tomuto aspoň říkám odpočinkový film.
martin-mickey-stusak
martin-mickey-stusak
36 232 bodů
6
Snímek vlastně převážně ukazující, jak to chodí v zákulisí před a během volby 'Královny Miss'. Scénář nezachází do krajností a humor je držen velmi na uzdě. Příběh tedy běží volně a přiměřeně zábavně. Největším kamenem úrazu však je, že to, co se skutečně děje v zákulisí takové soutěže je veřejnosti známé, takže film přijde v mnohém neoriginálně, tudíž značně předvídatelně. A bohužel, půvab Sandry Bulock mě nijak nepřesvědčil o její drsné povaze. Ale snažila se a to se cení. O špatný snímek se však nejedná. Vyprávění si drží tempo a smysl pro humor a jedinkrát neškobrtne, takže takový odpočinkový a veselý filmový zážitek rozhodně zanechá.
Pete69
Pete69
31 182 bodů
6
Tento film je kýč kýče, ale má i své světlé momenty a skvěle zahraná neohrabanost detektivky v roli účastnice soutěže krásy, kterou ztvárnila Sandra Bullock je někdy opravdu perfektní až roztomilá. Film má klasickou zápletku viz agent v sukni, předvídatelný a několikrát viděný konec, ale podívat se na to dá. Dvojka už je o dost horší.
hanys_
hanys_
18 771 bodů
6
Do Proposal nejlepší Sandřina "komedie", která mi jednou za pár let vůbec nevadí. K druhému dílu se už ale radši nehrnu. 6/10
Danny F.
Danny F.
11 166 bodů
5.5
Wow, drsná Sandra v zábavném filmu, kde slečna nakope prdele zlosynům.
avenis
avenis
9 864 bodů
10
Eric: "Hartová, jsi to ty?"
Gracie: "Mám šaty, gel ve vlasech, jsem nevyspaná a taky jsem ozbrojená, tak mě neštvi!"
Jeden z mých nejoblíbenějších filmů se Sandrou Bullock, kdy byla v plné síle. S Benjaminem Brattem si v tomto filmu zopakovali role policejních kolegů (Demolition man), ale víc osobněji.
Hudba, kterou hraje Grace na skleničky, je Lara's Theme od Maurice Jarre z filmu Doktor Živago.
Tom Hardy
Tom Hardy
8 369 bodů
8
Bullock is BACK (snad jí to chvíli vydrží)...
Cortesz
Cortesz
6 542 bodů
6
Tento film je mixem ošklivého kačátka a osobního strážce s velkou dávkou absurdity. Je pravda, že sice občas něco bylo vtipné, ale mnoho toho nebylo, ale i tak jedna z lepších komedií podobného typu. Hodně tento film také zachraňují herecké výkony Sandry Bullock, ale hlavně Michael Caine, kterej to vyzdvihuje hodně vysoko a jedna hvězda patří jen a jen tomuhle herci.
VitvarJane
VitvarJane
4 487 bodů
7
Nádherná komedie, která nikdy nezklame. Tato role se Sandře Bullock opravdu vydařila.
evismaior
evismaior
4 254 bodů
6.5
Tak nevím, jestli je Sandra Bullock lepší jako drsňácká agentka bez makeupu a se splihlými vlasy nebo jako sexy adeptka na královnu krásy. Pravda, ale mnohem víc se mi líbil ten začátek, kdy si z missek dělala srandu, než ten slzavý konec, kdy jakože zjistila, jak chytré a úžasné bytosti to jsou:-)))