Man on a Ledge (USA)
« další názvy »
USA USA
102 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Krimi, Thriller
Motto: Jen nevinného lze zahnat tak vysoko.

Obsah

:
Když bývalý newyorský policajt na útěku Nick Cassidy (Sam Worthington, Avatar) vstoupí do lobby hotelu Roosevelt v New Yorku, vyjede do jednoho z nejvyšších více »« méně

Režie

:
Asger Leth

Scénář

:
Pablo F. Fenjves

Herci

:
Sam Worthington Mandy Gonzalez William Sadler J. Smith-Cameron Anthony Mackie ...
Premiéra: 9. 2. 2012
Jste na stránce filmu Muž na hraně. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Muž na hraně myslíte! K 8. březnu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27525 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 60%
  0
  0
  9. 2. 2018
  Brenan88 (42986 bodů)

  Muž na hraně nabízí vše co od takového filmu očekávat. Nechybí tak spousta logických chyb,povedená akce,překombinovaná zápletka a sympatický castnig. Ed Harris je zde velmi nevyužitý a jeho záporná postava nenabízí příliš prostoru pro nějaké velké herectví.

 • 70%
  0
  0
  30. 10. 2017
  Danny F. (11130 bodů)

  Docela to ušlo. Film se netočí jen kolem maníka na římse, ale kolem dokonale promyšlené loupeži. Ta se povedla díky skvělému ději a nějaké té dobré akce.

 • 30%
  0
  0
  18. 11. 2012
  kedl (6367 bodů)

  Tohle dílko mě, ale vůbec nesedlo, FAIL!!

 • 15%
  0
  2
  27. 2. 2018
  Pas (6207 bodů)

  Na hraně odpadu
  Již od začátku nám "Muž na hraně" všechno prozradí. Ve filmu nezůstává jediné tajemství a to je špatně. Prví čtvrt hodina ještě vypadá dobře, ale pak jsou najednou všechny karty odhaleny. Jak by pak vypadal poker, kdyby všichni vyložili karty na stůl a až pak se rozhodovali, kolik kdo přihodí a kdo hru vzdá. Na takový poker by se každý vykašlal. Sam Worthington hraje Nicka Cassidyho, který ze svého hotelového pokoje vyleze na římsu a zdá se, že chce skočit. Nečiní tak a vyčkává na policii, aby si mohl objednat specialistku na vyjednávání, Elizabeth Banks, která je prostě příšerná. Jako kdyby vůbec nevěděla, co vlastně hraje. Když se trochu zakecají, divák najednou zjišťuje, skutečně velmi brzy, proč je Nick na střeše. V tu chvíli divák přestává mít o děj zájem, protože je mu vše řečeno. Z poměrně dobrého thrilleru se pak stává obyčejný heist film - jednoduše film o loupeži, který nezachrání ani hláškující Jamie Bell a jeho sexy kolegyně.

 • 70%
  0
  0
  25. 1. 2015
  limeta (4704 bodů)

  Nic pro závraťáky:-) Žádný zázrak, ale je to koukatelný film, oddechovka.

 • 75%
  0
  0
  6. 4. 2017
  leafroller (2620 bodů)

  Nevím, jestli je touha po krvi daná genetikou nebo jen znuděností, ale v dnešní digitalizované době se na ní živí spousty lidí. Nemluvím jen o bulvárních novinářích, ale kolik brutálních videí ukazujících popravy nevinných lidí by nevzniklo, kdyby se na ně nikdo nedíval. Bohužel mají tyto nechutnosti dostatečně velkou sledovanost na to, aby jejich autory inspirovala v jejich pokračování. A na stejném proncipu je založena zápletka tohoto filmu. Lidé si klidně nechají ukrást židli pod zadkem jenom proto, aby viděli, jak se chlápek rozmázne o chodník. A pokud by nikdo ani nezvednul zrak, počet exhibicionistů na rampách by se snížil k nule. Tento náš povahový rys bylo to jediné, co mě na filmu štvalo. Nicméně ubráním procent bych autorům jen křivdil. Zajímavý nápad zpracovaný tím nejúspornějším způsobem - aby to netrvalo 3 hodiny - vždy dokážu ocenit. Průzračné charakteristiky postav, žádné velké logické chyby, přiměřená stopáž, to je koktejl zaručující spokojenost. A to i když to nedopadlo přesně tak, jak bych si přál.

 • 60%
  0
  0
  31. 1. 2013
  psico (1667 bodů)

  Průměrný thriller s celkem solidní zápletkou ale těžko říct kde se tady stala chyba. Hold to fakt na více jak průměr nemá no. Ale za snahu dávám Worthingtonovi a spol 6/10.

 • 55%
  0
  0
  4. 12. 2012
  Dzany (408 bodů)

  Hned na začátku filmu najdete nespočet logických chyb a klišé. Už jen onen útěk z hřbitova za pomocí vlaku je v přiručce “filmových útěků” na první stránce. Nick dále například zahladí své otisky v celém apartmánu, ale minutu na to si bez rukavic suveréně otevírá okno. ‘Muže na řimse’ do třiceti vteřin zpozorují kolemdoucí (schválně, kolikrát za den se jen tak z ulice kouknete na střechu domu). Hlouposti jako rozbití okno pouhým loktem nebo skutečnost, že si na vloupačku vezmete náušnice o průměru menší pizzy bych ještě toleroval, ale když se jich v jednom filmu sejde tolik, je to katastrofa.

 • 90%
  0
  0
  30. 11. 2015
  009lucik (17 bodů)

  Film je velmi zajimavý a jedinecny, dokáže poučit a i něco naucit. Vše je pěkně vysvětlené a objasnené. Obsazení je taky dobře vybrané. U filmu jsem se vubec nenudila, protože tam nechybí pěkná akce a detaili. Rozhodne doporučuji.

61 50 ?
jak hlasovat?
 • leafroller 75%
 • jiri-cisar 70%
 • Kim6 55%
 • Pas 15%
 • Danny F. 70%
 • jarv 40%
 • Brenan88 60%
 • Tom Hardy 60%
 • Alex 100%
 • Arnarmo 50%
všechna hodnocení (73)

V žebříčcích uživatelů

24. místo z 43 v žebříčku uživatele wop

„O tomhle filmu prakticky nic nevím, ale samotný trailer mě dokázal napnout natolik, že se nemůžu dočkat, až z příběhu uvidím víc.”