Spravedlnost v krvi

72%
Spravedlnost v krvi
Plakát traileru
Rodinný kriminální seriál, jehož hrdinové jsou policisté, příslušící do řad policejní jednotky v New Yorku. Frank Reagan je policejním komisařem a stojí v čele nejen policejní jednotky, ale také vlastní rodiny. Obojí řící diplomaticky, a to i přesto, že čelí neustálým obviněním za své politicky netaktní chování a vlastní rodina mu také přidává vrásky na čele. Frankův nejstarší syn Danny je zdrojem pýchy, ale také starostí. Ostřílený detektiv, muž od rodiny a veterán války v Iráku, občas používá pochybnou taktiku k řešení problémů. Jediná žena Reganovy rodiny, Erin, je asistentkou návladního a také matkou samoživitelkou, která se pohledem práva dívá nejen na své sourozence, ale i otce. Jamie, nejmladší z Reaganů, čerstvý absolvent práv na Harvardu a rodinné zlatíčko, se rozhodne neporušit rodinnou tradici a odmítne lukrativní právní pozici, aby se přidal do policejních řad. Jamieho život nabírá na obrátkách v momentě, kdy je mu nabídnuta účast na utajeném vyšetřování, o kterém neví nic ani jeho vlastní otec. (oficiální text distributora)
hanys_
hanys_
18 771 bodů
6
Po pilotu. Zatím průměrná kriminálka, ve které se Reganovci každou neděli scházejí u oběda a přes týden řeší zapeklité kriminální a právní případy. Vzhledem k fain časům, ve kterých to momentálně Jojka dává (4 ráno a půl druhé odpo) zůstane asi dlouho jen u toho pilotu. 6/10
RedRose
5 159 bodů
8
Policejní seriál, to je něco, čeho je už tolik, že se v tom těžko orientuje a zároveň je to už i těžké hodnotit. Tento patří k tomu lehce lepšímu průměru. Je tady velký důraz na charaktery a rodinné vazby, často probírají sporná řešení z více úhlů a má to opravdu povedený casting. Prostě pohoda.

Dodatečné informace

Původní název:
Blue Bloods (více)
  • USA Spravedlnost v krvi
  • USA Blue Bloods
Premiéra v ČR:
1. 1. 2024
Distributor:
SkyShowtime
Země původu:
USA

Půjčení nebo nákup

Powered byJustWatch