Marmaduk

52%

Komentáře a recenze 7

Dle počtu bodů
martin-mickey-stusak
martin-mickey-stusak
36 202 bodů
8
Rodinná hraná komedie určená především pro malé diváky. Svět domácích mazlíčků a to především psů v doslova romantickém příběhu. Ten sice oplývá mnohými klišé, ale takových, které vykouzlí úsměv na dětské tváři. A to bylo cílem. Ano, kdo nemá určitý vztah ke zvířatům, nebude mít ani sympatie k tomuto snímku. Oni jsou totiž hlavními aktéry děje, takže se chovají, přemýšlí a především mluví jako lidé. Film se povedl a děti se k němu budou rádi vracet.
Pete69
Pete69
31 069 bodů
4.5
Průměrná psí podívaná.. nehezká digitální úprava psů. Příběh taktéž průměrný. Nic na co bych se musel dívat znovu.
naytsirk
naytsirk
4 588 bodů
6
Na nedělní, popopiční odpoledne naprosto vhodné....
saboter
saboter
3 564 bodů
7.5
Skvělá rodiná komedie pruměrné zpracování občas až lehce nad průměr.
Izmo1_2_3_
Izmo1_2_3_
1 157 bodů
6
Čekal jsem propadák mezi ostatní filmy u kterých se snaží dát u postav nějakou hloubku k tomu ještě dokonce tomu přidají nějaký hloupý humor ale nedopadlo to zas tak špatně jak jsem si myslel ale i tak se nejedná o dobrý film, chválím u hlavní postavy že přidali nějakou hloubku, protože skoro u každého filmu v tomhle stylu animace nikdy nedopadne dobře hlavní postava, ale tady mě to překvapilo že to takhle nedopadlo, komedie se občas u tohohle filmu povedla ale i tady se našli chvíle kdy byla komedie slabší, což kazilo dojem postav tak i příběhu ale nebyla zas tak otřesná abych tomuhle filmu dal negativní hodnocení, jinak hodnotím: Postavy 6/10 Příběh 6/10 Komedie 6/10 CGI 8/10 Celkově hodnotím ⭐⭐⭐ 6/10
siginho
siginho
649 bodů
8
Pohodovka
  • To nikdy neomrzí...
kapi128
318 bodů
7
Moc pekny rodinny film,velka zabava s detma.Jednou sme ho zkoukli a od te doby slysim maleho,jak chce Marmaduka.Takze koukame treba i 3krat denne:).