Komando: Arnold Schwarzenegger popsal extrémně brutální scénu, která se do filmu nedostala

Komando: Arnold Schwarzenegger popsal extrémně brutální scénu, která se do filmu nedostala
Komando | 20th Century Fox
První trailer na Terminátora hodil loni na Reddit nečekaně sám Arnold Schwarzenegger. Když už mezi tamní komunitu zavítal, přirozeně toho nemohli fanoušci nevyužít a došlo k nějaké té diskuzi. V jednu chvíli přišlo ke slovu i legendární Komando, kde Arnie zavzpomínal na brutální akční scénu, kterou chtěl natočit a u vedení studia k naší smůle nepochodil.
"Chtěl jsem chlapovi useknout ruku a pak ho s ní umlátit. Nebylo to ve scénáři. Hodil by po mě nůž, minul by a já bych mu tu ruku useknul u ramene mačetou a pak ho s ní ubil k smrti. Asi vás nepřekvapí, že si mě Larry Gordon, šéf studia, zavolal do kanceláře. A tam se mě zeptal "Co to s tebou do*dele je? Chceš, aby ten film vydělal nebo chceš nepřístupnej film?' Já jsem řekl 'máš pravdu' a on 'a teď vysmahni z mojí kanceláře'".
Inu, člověk nemůže mít všechno a i dosavadní verze toho nenabízí málo. Úplně ale slyším tu hlášku "podal mi pomocnou ruku", ta by pěkně sedla!
Vernon Wells, Arnold Schwarzenegger
Arnold Schwarzenegger