Tatiana Pauhofová: Ve filmu mě „rodil“ můj milovaný umělecký šéf našeho Slovenského národného divadla

Tatiana Pauhofová: Ve filmu mě „rodil“ můj milovaný umělecký šéf našeho Slovenského národného divadla
Ve filmu Všechno nebo nic hrajete Lindu, mohla byste nám ji přiblížit?
Linda je milující máma, přítelkyně, sestra  a dcera, mladá žena, která má ráda příběhy a emoce. Je vášnivá a zodpovědná, touží  po lásce a naplnění. Jako většina z nás. Ve světě, který si vybudovala, jí chybí už jen to jedno podstatné…
Když vám Evita Urbaníková roli Lindy nabídla, přemýšlela jste dlouho? Co vás na ní zaujalo?
Nijak dlouho jsem se nerozmýšlela. Když mi Evita zavolala, už jsem měla knihu přečtenou, takže jsem měla radost, že budeme točit takový žánr.
tana-pauhofova-ve-filmu-me-rodil-muj-milovany-umelecky-sef-naseho-slovenskeho-narodneho-divadla
Film vznikl na motivy knižního bestselleru, našla jste si knihu sama?
Ano, četla jsem ji krátce po tom, co vyšla. Miluju knihy a jsem velmi širokospektrální čtenář, a tak jsem si vychutnala i Evinu knihu. Umí psát laskavě, vtipně a s nadhledem o všech peripetiích, které my ženy dobře známe.  A že to občas dokáže být pěkná tragédie a pěkně bolavé, to všechny víme. (smích)
Lindě zamotá hlavu i srdce developer Jakub, kterého hraje charismatický polský herec Michał Żebrowski. Měla jste z obsazení radost? Fungovalo vám to jako filmovým partnerům?
Byli jsme všichni spokojeni. (smích) Potkala jsem se při natáčení s charismatickým profíkem. Co víc si můžu přát?
Linda je maminkou. Scénář vás zavedl i na porodní sál. Neměla jste z této scény obavy?
Ne, a těším se, až to bude doopravdy. Bylo to velmi vtipné natáčení, ve filmu mě „rodil“ můj milovaný umělecký šéf našeho Slovenského národného divadla Roman Polák, tak jsme si při tom aspoň všechno prokonzultovali. (smích)
tana-pauhofova-ve-filmu-me-rodil-muj-milovany-umelecky-sef-naseho-slovenskeho-narodneho-divadla-1
Všechno nebo nic je romantická komedie pro ženy o ženách, navíc režírovaná ženou – Martou Ferencovou. Jak se vám spolupracovalo s ní?
Myslím, že tento film nemohl dostat nikoho lepšího, než je Marta. Empatická, citlivá, rozumná, praktická, rázná a pokojná, moudrá a vtipná profesionálka. Všichni jsme  z ní byli nadšení.
Natáčelo se v Praze, na Slovensku v Tatrách, v Itálii… Je nějaká z destinací, na kterou vzpomínáte nejraději?
Na ty naše Tatry. To bylo jako z pohádky…
Jak byste snímek Všechno nebo nic popsala?
Tak jako vy. Romantická komedie. Příjemná oddechovka nejen pro ženy. :-)