Seznamte se: Sci-fi thriller The Machine aneb Terminátor na britský způsob

Seznamte se: Sci-fi thriller The Machine aneb Terminátor na britský způsob 5 obrázků v galerii
Milovníci sci-fi si mohou zařadit do výhledu další lákavě vypadající kousek. Britská sci-fi The Machine se sice s největší pravděpodobností našim kinem vyhne, ale nějaká ta festivalová projekce by přijít mohla.

A já bych se za ní vůbec nezlobil, protože jakkoli je zápletka neoriginální a sem tam nějaká scéna působí levněji (ve stylu "měli jsme k dispozici jen 10 herců a museli s tím pracovat"), trailer dokáže rozhodně navnadit. Zápletka je následující: Mezi Spojeným královstvím a Čínou zuří studená válka. Britské ministerstvo obrany vidí budoucnost (a výhru) ve výrobě robotů s umělou inteligencí. Vincent McCarthy společně s programátorkou Avou na výzkumu pracují a jsou blízko úspěchu. Když se konečně podaří stroj zprovoznit, zdá se, že je vítězství na dosah. Jak už ale ukázal kultovní Terminátor, vzpoura stroje na sebe nedá dlouho čekat. A pak začnou padat lidské hlavy.

Vyjma traileru vypustili tvůrci na net jako lákadlo ještě jednu scénu z filmu:

Sci-fi The Machine natočil nepříliš zkušený Caradog W. James, hlavních rolí se ujali Caity Lotz (seriál Arrow) a Toby Stephens (šermíř z Dnes neumírej). První ohlasy mluví o nepříliš originální, ale pro fanoušky žánru chutné jednohubce. Doufejme, že ji některý domácí festival začlení do programu.

Ankety
Zaujal vás Shang-Chi?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist