Převezme režisér G.I. Joe: Odveta po J.J. Abramsovi Star Trek?

Převezme režisér G.I. Joe: Odveta po J.J. Abramsovi Star Trek? 7 obrázků v galerii
Hollywood je opravdu zvláštní místo. V jednu chvíli můžete režírovat Justina Biebera a najednou vám na stole přistane nabídka na režii třetího Star Treku. Bláznivé, že?

Režisér Jon M. Chu začínal s tanečními filmy (dva díly Let's Dance) a ještě před dvěma lety byl jeho největším kariérním úspěchem dokument mapující koncert Justina Biebera. Tehdy nikdo nechápal, proč právě jemu spadla do klína režie druhého dílu G.I. Joe. Chu však všechny překvapil a natočil překvapivě použitelný letní akčnák. A očividně potěšil i producenty, neboť se Chu dostal na zkrácený seznam možných režisérů pro Star Trek 3.

Přirozeně není sám. Studio má v hledáčku ještě Joea Cornishe (Útok na věžák), Justina Lina (poslední díly Rychle a zběsile) a Brada Birda (Mission: Impossible – Ghost Protocol). Vidíte správně, že je Abrams ze hry, ale s tím se dalo čekat, když se upsal sedmému dílu Star Wars.

Roberto Orci a Alex Kurtzman znovu napíší scénář, tudíž minimálně z hlediska příběhu bysme se neměli dočkat žádných zbytečných experimentů. Jak to dopadne s režií, toť otázka. Který z kandidátů je Váš favorit?

Víte že...

... jedním z těch, kdo si poprvé všimli Chuova talentu, byl samotný Steven Spielberg? Zaujal ho svým kraťasem "When the Kids Are Away".

Ankety
Jaká rasa Středozemě je vaše nejoblíbenější?
Hobiti
Elfové
Lidé
Trpaslíci
Skřeti
Enti
Čarodějové
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist