Harry Potter: Byl opravdový? O prvním polibku Rona a Hermiony

Harry Potter: Byl opravdový? O prvním polibku Rona a Hermiony 2 obrázky v galerii
Ron a Hermiona | Foto: Warner Bros.
Gradující romantické pnutí mezi Ronem a Hermionou, které se budovalo v sedmi filmech, konečně vyvrcholilo v druhé části sedmého dílu kultovní fantasy série Harry Potter vášnivým polibkem. O to, jaké bylo ho natáčet, se podělili dva z nejpovolanějších - Emma Watson a Rupert Grint, kteří Hermionu a Rona ztvárnili...

Závěrečný díl oblíbené knižní a filmové série Harry Potter s podnázvem Relikvie smrti byl horkým favoritem kin. Masivní bitva mezi zákeřným lordem Voldemortem a roztroušenými silami dobra byla sice nosnou linií akcí narvaného filmu, ovšem kromě toho se uzavřely i menší, osobnější příběhy. Harry, Ron a Hermiona jak fyzicky, tak emocionálně svlékli šat malých dítek a opatrně vstoupili do nejistých vod dospělosti. K tomu se samozřejmě vážou i první lásky, a právě citový vztah mezi Ronem a Hermionou konečně dozrál ze vzájemného škádlení v... polibek.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 | Foto: Warner Bros.

Oba protagonisté, Emma Watson i Rupert Grint, se k němu samozřejmě nezapomněli vyjádřit. "Dlouho jsem se toho dopředu bál," svěřil se Grint, "ale nakonec nebylo proč. Políbit osobu, kterou jsem znal od svých devíti let, mi v tu chvíli přišlo jako ta nejpřirozenější věc na světě."

"A to to byl pořádný polibek - navíc v totálně promočeném oblečení," přitakala Emma, "Lili na nás litry vody, takže nám chvíli trvalo soustředit se. Natáčeli jsme tu scénu tak načtyřikrát."

Ankety
Těšíte se na pokračování Ant-Mana?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist