Harry Potter: Byl opravdový? O prvním polibku Rona a Hermiony

Harry Potter: Byl opravdový? O prvním polibku Rona a Hermiony 2 obrázky v galerii
Ron a Hermiona | Foto: Warner Bros.
Gradující romantické pnutí mezi Ronem a Hermionou, které se budovalo v sedmi filmech, konečně vyvrcholilo v druhé části sedmého dílu kultovní fantasy série Harry Potter vášnivým polibkem. O to, jaké bylo ho natáčet, se podělili dva z nejpovolanějších - Emma Watson a Rupert Grint, kteří Hermionu a Rona ztvárnili...

Závěrečný díl oblíbené knižní a filmové série Harry Potter s podnázvem Relikvie smrti byl horkým favoritem kin. Masivní bitva mezi zákeřným lordem Voldemortem a roztroušenými silami dobra byla sice nosnou linií akcí narvaného filmu, ovšem kromě toho se uzavřely i menší, osobnější příběhy. Harry, Ron a Hermiona jak fyzicky, tak emocionálně svlékli šat malých dítek a opatrně vstoupili do nejistých vod dospělosti. K tomu se samozřejmě vážou i první lásky, a právě citový vztah mezi Ronem a Hermionou konečně dozrál ze vzájemného škádlení v... polibek.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 | Foto: Warner Bros.

Oba protagonisté, Emma Watson i Rupert Grint, se k němu samozřejmě nezapomněli vyjádřit. "Dlouho jsem se toho dopředu bál," svěřil se Grint, "ale nakonec nebylo proč. Políbit osobu, kterou jsem znal od svých devíti let, mi v tu chvíli přišlo jako ta nejpřirozenější věc na světě."

"A to to byl pořádný polibek - navíc v totálně promočeném oblečení," přitakala Emma, "Lili na nás litry vody, takže nám chvíli trvalo soustředit se. Natáčeli jsme tu scénu tak načtyřikrát."

Ankety
Vyrazíte do autokina Strahov?
Ano
Ne
Ještě nevím
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist