Katherine Heigl na honbě za remakem

Katherine Heigl na honbě za remakem 5 obrázků v galerii
Sympatická herečka se upsala remaku Honby za diamantem Roberta Zemeckise, ve kterém zářila v polovině osmdesátých let dvojice Michael Douglas a Kathleen Turner.
Honba za diamantem | Foto: 1984 Twentieth Century Fox

Postupem let na Honbu za diamantem trochu usedl prach, neboť šlo zkrátka o hit doby, který v kontextu času musel ustoupit Indiana Jonesovi (v jeho stínu ostatně žil i v době premiéry). V rámci dobrodružných filmů „ve stylu Indyho“ je Honba nicméně tím dost možná nejlepším, co kdy vzniklo. A protože žánr věnující se hledání pokladů pořád táhne (dokonce i slaboučcí Lovci pokladů umí do kin nahnat davy), bude se předělávat Zemeckisova Honba.

Chceš mě, chci tě

Kdo bude u toho? Předně Katherine Heigl, která má sice své slabší filmové momenty, přesto jí nelze upřít herecké schopnosti a vhodnou vzdorovitost, která byla pro původní představitelku Turner charakteristická. Její parťák? Nejistý. Dlouho byl číslem jedna Gerard Butler, ale projekt už je nějakou dobu ve výrobě, Butler má hodně práce a studio si proto hledá případnou náhradu. Tou je v současné době Taylor Kitsch, což vám možná nic neříká, ale ujal se role Gambita ve Wolverineovi a hlavně ho příští rok uvidíme ve velkofilmech Bitevní loď a John Carter of Mars. Osobně bych volil spíše Butlera, kterému půjde věřit „občas lehce ušmutlaného hrdinu“ přeci jen o něco lépe. A hlavně si už jiskřivou chemii s Heigl úspěšně ošahal povedenou komedií Chceš mě, chci tě. A Honby je tahle chemie zatraceně podstatná.

Scénář k remaku Honby za diamantem napsal Dan McDermott, který má na kontě rozporuplný sci-fi akční thriller Oko dravce. Takže těžko říct, co nás čeká. A kdo se ujme režie? To se zatím neví. Snad bude studio volit s rozumem.

Víte že?...

... Michael Douglas dostal roli v původní Honbě až poté, co jí odmítli Sylvester Stallone a Christopher Reeve? Filmové studio nechtělo Douglase, neboť se domnívalo, že jako (v té době) neznámý nepřiláká do kin dost diváků.

Ankety
Půjdete do kina na Dunu?
Určitě, nemůžu se dočkat!
Ne, sci-fi mě nezajímají
Do kina nechodím, na filmy koukám jen doma
Co je to Duna?
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist