První fotky z nové dobové detektivky See How They Run

První fotky z nové dobové detektivky See How They Run 10 obrázků v galerii
See How They Run | Foto: Searchlight Pictures
Druhý díl úspěšné detektivky Riana Johnsona Na nože 2 už má svůj oficiální název a kromě první vydané fotografie jsme se dozvěděli, že by se měl snímek dočkat i třetího dílu. Není to ale jediné kriminální dobrodružství, na které se mohou fanoušci tohoto žánru těšit.

V září zamíří do kin i dobová kriminálka See How They Run, která se odehrává v 50. letech minulého století v Londýně. Hlavními hrdiny případu jsou inspektor Stoppard a konstábl Stalkerová, kteří jsou pověření vyšetřováním vraždy hollywoodského režiséra, jenž tu se svým štábem připravoval natáčení filmu na motivy úspěšného divadelního představení.

See How They Run | Foto: Searchlight Pictures

Základem pro scénář byla stejnojmenná divadelní hra Philipa Kinga. Rolí inspektora a jeho kolegyně se ujali Sam Rockwell a Saoirse Ronan, které v dalších rolích doplnili Adrien Brody, Ruth Wilson, Harris Dickinson, Shirley Henderson, David Oyelowo a další.

See How They Run | Foto: Searchlight Pictures

Snímek režíruje Tom George podle scénáře od Marka Chappella. Jak to hereckému obsazení sluší, si můžete prohlédnout na prvních oficiálně vydaných fotografiích. A pokud vás projekt zaujal, zakroužkujte si v kalendářích 29. září, kdy snímek zamíří do našich kin.

Ankety
Chtěli byste vidět film nahlížející kriticky vládu Alžběty II?
Ano, rozhodně.
Ano, ale až s odstupem času.
Ne, o mrtvých jen dobře.
Ne, Alžběta ani královská rodina mě nezajímají.
Nejnovější články:
Načíst další články