Prequel k legendární Pomádě vsadí na růžovou dívčí sílu

Prequel k legendární Pomádě vsadí na růžovou dívčí sílu 2 obrázky v galerii
Pomáda | Foto: Paramount Pictures
Než se Danny a Sandy potkají a spustí se velké muzikálové dobrodružství Pomáda, seznámíme se s příběhem vzniku Pink Ladies. Grease: Rise of the Pink Ladies je název seriálového prequelu k Pomádě, který si pro publikum připravil stream Paramount+.

Vítejte opět na střední škole Rydell, píše se rok 1954 a do událostí z původní Pomády zbývají čtyři roky. Než začal vládnout rokenrol, než se objevili T-Birds, rozhodly se čtyři dívky, že se budou bavit podle vlastních pravidel. Vyvolaly tak na škole morální paniku, která Rydell jednou provždy změnila.

Kromě zmíněných informací Paramount+ odtajnil i herecké obsazení formou originálního obrázku ve formě školní ročenky. Premiéra desetidílného seriálu Grease: Rise of the Pink Ladies je v plánu na konec letošního roku a tvůrkyní pořadu je Annabel Oakes (Atypický).

V jednotlivých rolích hrají Marisa Davila, Cheyenne Isabel Wells, Ari Notartomaso, Tricia Fukuhara, Shanel Bailey, Madison Thompson, Johnathan Nieves, Jason Schmidt, Maxwell Whittington-Cooper a Jackie Hoffman.

Ankety
Řídíte se při výběru filmů a seriálů doporučeními a recenzemi?
Ano, čtu recenze i doporučení uživatelek a uživatelů.
Předem čtu jenom doporučení uživatelek a uživatelů.
Předem čtu jenom recenze.
Doporučeními se neřídím, spoléhám se na vlastní vkus a potřeby.
Recenze čtu zásadně až po zhlédnutí filmu nebo seriálu.
Recenze ani doporučení mě vůbec nezajímají.
Spíš si nechám něco doporučit od přátel a známých.
Nejnovější články:
Načíst další články