13.1.2022, 16:00

Slavná Američanka zůstane v Paříži ještě o něco déle. Emily in Paris bude pokračovat ve velkém

Slavná Američanka zůstane v Paříži ještě o něco déle. Emily in Paris bude pokračovat ve velkém 12 obrázků v galerii
Emily in Paris (2020) | Foto: Netflix
Netflix se rozhodli dát zelenou jednomu z nejsledovanějších komediálních seriálů své produkce. Kolik sezón se diváci a divačky dočkají?

Režisér Darren Star, jenž má na svém kontě slavné tituly jako Beverly Hills 90210, Melrose Place či Sex ve městě, se v roce 2020 chopil tvorby seriálu Emily in Paris. Krátce po uveřejnění na streamovací službě Netflix se stal jedním z nejoblíbenějších komediálních seriálů. Hlavní postava Emily, již ztvárnila Lily Collins, je ambiciózní, sebestředná a lehce vtíravá americká influencerka, která má opravdu skvělý módní vkus. Dostane pracovní nabídku v Paříži, která se neodmítá, a tak opouští rodnou zemi a cestuje do Evropy. Tam ji kromě dobrodružství a lásek potká spousta nástrah, jež ji mohou stát nejen práci, ale i přátele. Někteří diváci a divačky ji milují, druzí ji zase pro její povahu nesnáší a někdo ji zkrátka neřeší. V jedné věci je ale jasno, její příběh se stal hitem.

Emily in Paris (2020) | Foto: Netflix

Druhá sezóna, která se na Netflixu objevila koncem prosince, se na několik dní umístila v žebříčku deseti nejsledovanějších titulů napříč 94 zeměmi. To, že se seriál dočká pokračování, jsme mohli předpokládat, poněvadž druhá série má otevřený konec. Záleželo ale na tom, jak bude titul úspěšný. Nyní je oficiálně potvrzeno, že se Emily in Paris dočká dalších dvou sezón. Otázkou je, zda si i nadále povede tak dobře. Uvidíme, čím nás tvůrci ve třetí a čtvrté sezóně překvapí.

Emily in Paris (2020) | Foto: Netflix
Druhá sezóna Emily in Paris opět přináší módní outfity, komplexnější příběh, více snobů a méně humoru Druhá sezóna Emily in Paris opět přináší módní outfity, komplexnější příběh, více snobů a méně humoru

Seriál se ve své první sérii proslavil svým humorem, extravagantní módou a snobskou atmosférou. Co ale čekat od jeho pokračování?

Ankety
Na co se v létě nejvíc těšíte v kině a na streamu?
The Boys, třetí řada
Ms. Marvel
Hustle
Peaky Blinders, finální řada
Jurský svět: Nadvláda
Umbrella Academy, třetí řada
Elvis
Thor: Láska jako hrom
The Gray Man
She-Hulk
Na dovolenou a na koupání!
Nejnovější články:
Načíst další články