10.6.2021, 14:00

Netflix přichystal fanouškům seriálu Lucifer pořádné překvapení

Netflix přichystal fanouškům seriálu Lucifer pořádné překvapení 5 obrázků v galerii
Lucifer Table Read | Season 1 Episode 1 | #GeekedWeek | Foto: Netflix
Jste fanoušky Lucifera a stejně jako já smutníte, že jste již dokoukali poslední sérii a nezbývá vám už nic jiného než čekat na další? Pak je pro vás toto hodinové video tou pravou náplastí.

Netflix na svém YouTube kanálu dnes brzy ráno uveřejnil poněkud netradiční pojetí čtení scénáře. Několik herců z Lucifera se sešlo na svých domácích webkamerách a pod režií výkonných producentů čtou úvodní díl první série. Na obrazovce se objevily ty nejvýraznější postavy jako je Lucifer (Tom Ellis), Chloe (Lauren German), Maze (Lesley-Ann Brandt), Amenadiel (D.B. Woodside), psycholožka Linda (Rachael Harris), Ella (Aimee Garcia), Charlotte (Tricia Helfer), Eva (Inbar Lavi) a Bůh (Dennis Haysbert).

Celé čtení je ale doprovázeno zajímavými výměnami rolí, někdy až komickými výstupy. Nejvíce mě pobavila část zhruba v polovině videa, kdy si vymění role Tom Ellis s Lauren German v dialogu mezi Luciferem a Chloe. Je vtipné pozorovat Chloe jako narcistického pána pekel. Stejně tak mě pobavila část, v níž kouzelná a něžná Eva (Inbar Lavi) sehrála roli šíleného psychopatického střelce; nutno dodat, že si to nadmíru užívala. Očividně to nepobavilo jen mě, poněvadž se nad jejím výstupem bavilo celé osazenstvo na obrazovce. Pokud tedy během brouzdání internetem hledáte vhodnou zvukovou kulisu či se jen tak chcete potěšit něčím novým ze světa Lucifera, je video výše určeno právě vám.

Seriál Lucifer své diváky opět šokuje. Kromě boje o pozici nového Boha přináší smrt dalšího archanděla Seriál Lucifer své diváky opět šokuje. Kromě boje o pozici nového Boha přináší smrt dalšího archanděla

Tvůrci seriálu se toho opravdu nebojí. Z dějových zvratů v druhé části páté série zamrazí. Co si pro oblíbeného pekelníka a jeho policejní...

Ankety
Navštívili jste již někdy Animefest?
Ano.
Ne.
O existenci Animefestu jsem do této doby neměl/a tušení.
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist