Po zpackané svatbě v tatranském hotelu rande pro nejkrásnější ženu. Anna Fialová, Lenka Krobotová a Csongor Kassai točí romantickou komedii Láska hory přenáší

Po zpackané svatbě v tatranském hotelu rande pro nejkrásnější ženu. Anna Fialová, Lenka Krobotová a Csongor Kassai točí romantickou komedii Láska hory přenáší 8 obrázků v galerii
Láska hory přenáší - z natáčení | Foto: Bontonfilm
Příběh a zmatky jednoho divokého svatebního dne z různých pohledů přinese do kin česko-slovenská romantická komedie Láska hory přenáší. Natáčela se během března ve Vysokých Tatrách, režisérem je Jakub Machala a v hlavních rolích se představí Anna Fialová, Lenka Krobotová, Marek Lambora nebo Csongor Kassai.

O čem to je: Romantická zimní komedie Láska hory přenáší se odehrává během svatebního dne nevěsty Alex, které se její velký den hroutí přímo před očima. Neurotická matka kontroluje každý její krok, paranoidní otčím odhaluje zločin, který se nestal, a její biologický otec, bohémský majitel tatranského hotelu, ve kterém se svatba odehrává, je zodpovědný za nezvěstného ženicha. Chaos v horském hotelu využívá sympatický instruktor lyžování Petr a za pomoci hotelového hosta Kláry se pouští do dobrodružné přípravy rande pro nejkrásnější ženu v hotelu. (Bontonfilm)

Láska hory přenáší - z natáčení | Foto: Bontonfilm

Hlavním lákadlem jsou podle režiséra vtipné dialogy a rafinované propojování toho, jak jeden den zažívají různé postavy. „Láska hory přenáší je konverzační romantická komedie plná dialogů. Příběh se odehrává v průběhu několika hodin jednoho dne, které divákovi vyprávíme postupně třikrát, a to vždy z úhlu pohledu jiné postavy. Tyto tři dějové linie se prostřednictvím postav postupně propojují a ovlivňují. Vzniká tak velký prostor pro množství nedorozumění a komických situací,“ přibližuje režisér Jakub Machala (Láska v čase korony, Stylista).

Láska hory přenáší - z natáčení | Foto: Bontonfilm

Komedie Láska hory přenáší je po historickém dramatu Služka (v kinech na jaře 2022) druhým snímkem slovenské produkční společnosti Bright Sight Pictures a celovečerním debutem české produkční společnosti DARQ studio, které se doposud věnovalo převážně reklamní a online seriálové tvorbě.

Premiéra v kinech je naplánovaná na Valentýna v únoru 2022.

Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články