12.2.2021, 09:41

Oscarová herečka bude vyšetřovat vraždu. Nový seriál HBO vsází na hvězdnou dvojici Kate Winslet a Guy Pearce

Oscarová herečka bude vyšetřovat vraždu. Nový seriál HBO vsází na hvězdnou dvojici Kate Winslet a Guy Pearce 3 obrázky v galerii
Mildred Piercová | Foto: HBO
Kate Winslet a Guy Pearce si zopakují společnou spolupráci a po minisérii Mildred Piercová si pro HBO zahrají v dalším seriálu s názvem Mare of Easttown.

Původně se měl v seriálu vedle Kate Winslet objevit Ben Miles, kvůli jiným pracovním povinnostem ale nemohl roli přijmout, tudíž ho nahradil Guy Pearce.

Hlavní hrdinkou Mare of Easttown je Mare Sheehan, policejní detektiv v malém městečku v Pennsylvanii, jejíž život se obrátí vzhůru nohama poté, co je jí přidělen případ vraždy. Guy Pearce se ujme role Richarda Ryana - profesora tvůrčího psaní, který před 25 lety napsal jedinou úspěšnou knihu. V dalších rolích se představí Julianne Nicholson, Jean Smart, Angourie Rice, Evan Peters, Cailee Spaeny, David Denman a John Douglas Thompson.

Mildred Piercová | Foto: HBO

Autorem scénáře je Brad Inglesby, režíruje Craig Zobel. Kate Winslet a Guy Pearce se setkají na jediném place po deseti letech. Zmíněný seriál Mildred Piercová, za který oba získali cenu Emmy, vznikl již v roce 2011. Určitě by se ale ani jeden z nich nezlobil, kdyby jim druhá spolupráce přinesla podobný úspěch.

Ankety
Který z uvedených muzikálů máte nejraději?
Zpívání v dešti
Hello, Dolly!
My Fair Lady
West Side Story
Kabaret
All That Jazz
Rocky Horror Picture Show
Bídníci
Moulin Rouge!
Fantom opery
jiný
Nemám rád/a muzikály.
Nejnovější články:
Načíst další články