9.2.2021, 17:00

Nenechte si ujít únorové novinky Netflixu. Díky Kinoboxu můžete mít VOD platformu zdarma

Nenechte si ujít únorové novinky Netflixu. Díky Kinoboxu můžete mít VOD platformu zdarma 5 obrázků v galerii
Holá sebeúcta | Foto: Netflix
Brzy se dočkáme neslavného výročí, kdy je mezi námi na Zemi koronavirus. Kromě tohoto hojně skloňovaného slova nicméně za uplynuvší rok výrazně vzrostl též význam VOD služeb, jejichž nejvýraznějším představitelem (dalo by se říci i hegemonem) je právě Netflix.
Netflix v únoru přinese apokalypsu, černobílé drama i ódu na přátelství Netflix v únoru přinese apokalypsu, černobílé drama i ódu na přátelství

Jeho únorovému programu se detailně věnovala kolegyně Martina Krejzlová v podrobném tematickém článku.

Dle jejího názoru patří mezi největší aktuální trháky například Evropské kmeny, které nicméně brnkají už na poněkud obehranou notu dystopické budoucnosti. Chcete zažít pocit rozdrobené Evropy, v níž každý z malých států soupeří o nadvládu? Od 19. února máte příležitost.

V éteru jsou již Čističi vesmíru, korejský zářez na pažbu sci-fi žánru se odehrává na konci 21. století a pojednává o lidech, kteří se živí sběrem vesmírných odpadků. Pouhé sci-fi, nebo možná vize budoucnosti? Přesvědčte se na Netflixu. Nutno dodat, že "Čističi" se neberou jen vážně, ale nabídnou též komediální prvky.

Recenze: Čističi vesmíru jsou pořádnou sci-fi podívanou plnou akce i humoru Recenze: Čističi vesmíru jsou pořádnou sci-fi podívanou plnou akce i humoru

Čističi vesmíru (Seungriho, angl. Space Sweepers) jsou první jihokorejský blockbuster, odehrávající se ve vesmíru. Rozpočet 24 miliard wonů, tedy...

Venku už je také dokument Holá sebeúcta, v němž hrají hlavní roli ženy peroucí se se životem a tanec u tyče.

Střihový dokument Pelé nabídne počínaje 23. únorem unikátní archivní záběry a exkluzivní rozhovory věnující se jedné z největších fotbalových legend historie, brazilskému osmdesátníkovi Pelému.

Pelé | Foto: Netflix

Nemáte Netflix, ale chtěli byste službu vyzkoušet? Ve spolupráci s provozovateli e-shopu Herní kupóny, který je oficiálním tuzemským partnerem Netflixu, vám přinášíme soutěž o pět dárkových karet v hodnotě 400 korun, které uplatníte právě na výše uvedené VOD platformě.

Co musíte udělat pro to, abyste měli šanci dosáhnout na výhru? Napište 3 nové komentáře k filmům / seriálům / pořadům z databáze Kinobox.cz (delší než 250 znaků) a na e-mail soutez@kinobox.cz (předmět: "netflix") zašlete váš nickname. Uzávěrka soutěže je v pondělí 15. února 2021 v 11:00. Pět vylosovaných se může těšit na Netflix poukaz.

Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články