Trailer: Jean Reno v nové drsné krimi od režiséra skvělé Války policajtů

Trailer: Jean Reno v nové drsné krimi od režiséra skvělé Války policajtů 6 obrázků v galerii
Drsný město (2020) | Foto: Netflix
Na Netflix se řítí parádně vypadající francouzský policejní thriller!

Netflix opět provedl svojí oblíbenou fintu - zničehonic se vytasil s upoutávkou na film, který se na jejich stránkách objeví už zanedlouho. Tentokrát tak učinili s novinkou Drsný město od Oliviera Marchala, původně policejního detektiva, posléze výrazného francouzského režiséra tvrdých a špinavých kriminálek jako Gangsteři, Válka policajtů nebo MR 73.

Drsný město zatím vypadá na další ambiciózní Marchalovu trefu do černého. Sehnal si lákavé obsazení - hvězdného Jeana Reno a špičkového parkouristu Davida Belleho (Okrsek 13, Doupě) - a zápletka bude pravděpodobně mixovat motivy oblíbené nejen autorem snímku, ale francouzskými kriminálkami obecně - neortodoxní ostří poldové v boji nejen s místními gangy, ale i se zkorumpovanými kolegy. Z traileru každopádně film působí hodně slibně - film roku nás sice asi nečeká, velmi dobrý a plnotučný žánrový příspěvek ale dost možná ano.

Na Netflix Drsný město dorazí už 30. října.

50 akčních filmů, které by měl každý fanoušek žánru vidět (2. část) 50 akčních filmů, které by měl každý fanoušek žánru vidět (2. část)

Od začátku tohohle speciálu uběhl týden a to znamená další část článku "50 akčních filmů, které by měl každý fanoušek žánru vidět". Dost keců...

Ankety
Co říkáte na blížící se konec seriálu Ordinace v růžové zahradě?
To to trvalo!
Štve mě to, Ordinace neměla nikdy skončit!
Ono to pořád ještě běží?!
Ani nevím, že takový seriál existuje
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist