Netflix se s novým animákem Až na Měsíc pokusí dozrát v konkurenci animačním studiím

Netflix se s novým animákem Až na Měsíc pokusí dozrát v konkurenci animačním studiím 6 obrázků v galerii
Až na Měsíc | Foto: Netflix
Netflix je jedním z nejsilnějších hráčů na poli VOD, jeho filmy a seriály jsou žádané a jeho zisky úspěšně stoupají každým dnem. Samozřejmě za to může poděkovat i současné světové situaci, ale vedlo se mu dobře již předtím. Koronavirus jen ukázal, kde to funguje a kam možná bude filmový průmysl směřovat.

Ostatně odliv velkým hereckých hvězd do televizí a seriálů to ukazoval již několik posledních let. Jediné, v čem se ale konkrétně Netfixu moc nedaří jsou animované filmy. Jeho tvorbu milují diváci po celém světě a i animované pořady pro malé diváky mají pěkné, ale vlastní animovaný film je pro ně zakletý. Žádný pořádný hit se jim dosud nepovedl a poslední dva animované snímky Willoughbyovi a Bez bázně si nevedly u publika nijak valně. Willoughbyovi to projeli hlavně kvůli ne příliš atraktivnímu příběhu, zatímco Bez bázně měl námět možná zajímavější, ale výsledek byl tragický, zvláště co se animace týče. Nejlepším jejich filmem tak zůstává Klaus z minulého roku.

Zlomit se to tedy pokusí znovu na podzim se svou novinkou - animovaným muzikálem Až na Měsíc.

Až na Měsíc | Foto: Netflix

Jedná se o snímek studia Sony Imageworks, jehož hrdinkou je nadaná mladá dívka Fei Fei, která se jednoho dne rozhodne, že sestaví raketu a vyletí až na Měsíc, aby dokázala existenci měsíční bohyně. Čeká tu na ni nevšední úkol a nevyzpytatelná říše fantastický bytostí.

Až na Měsíc | Foto: Netflix

Zajímavostí je, že režisérem snímku je Glen Keane, animační legenda studia Disney. Pokud tedy někdo dokáže animaci přiblížit nastavené laťce od prestižních studií jako jsou např. Disney nebo DreamWorks, je to on. Těšte se tedy na letošní říjen, zda se to Netflixu podaří. Do té doby si můžete pustit trailer, o kterém jsme psali již v červnu, a v galerii článku si prohlédnout nově vydané obrázky z filmu.

Ankety
Jste fanoušky JCVD?
Ano
Ne
Dříve ano, dnes už ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist