„Kdo chce hýbat světem, musí nejdřív pohnout sám sebou,“ tvrdí herec a komik Hevin Hart

„Kdo chce hýbat světem, musí nejdřív pohnout sám sebou,“ tvrdí herec a komik Hevin Hart 7 obrázků v galerii
Kevin Hart ve filmu Jumanji: Další level | Foto: Falcon
Jedni na něj nedají dopustit, jiní nechápou, jak se stalo, že je tak slavný a oblíbený (především v USA). Herec a komik Kevin Hart (nové filmy ze série Jumanji nyní i v české republice vydává ve spolupráci s Neilem Straussem knihu "To nevymyslíš", která nese podtitul "Hartovy životní lekce". Chcete se pobavit a dozvědět víc?
TO NEVYMYSLÍŠ - Hartovy životní lekce | Foto: Zoner Press

O čem to je: Kevin Hart přišel na svět jako nehoda, neplánovaně. Jeho otec byl závislý na drogách a také strávil nějakou dobu ve vězení. Jeho bratr byl dealer cracku a drobný zlodějíček. A jeho matka byla za všech okolností přísná, mlátila ho páskem, pánví nebo jeho vlastními hračkami. Jednoduše hrálo vše proti našemu mladému hrdinovi. Ale Kevin Hart, stejně jako Ernest Hemingway, J. K. Rowlingová a Chocolate Droppa před ním, dokázal všemu vzdorovat. V jeho knižní prvotině představí čtenářům celý svůj život a prozradí, jak se vypořádal se všemi výzvami a překážkami, aby z něj mohl být člověk, jakým je dnes.

Člověk, který má našlápnuto na to, aby se z něj stal jeden z nejslavnějších komiků světa, na turné vyprodává fotbalové stadiony, točí filmy, které už vynesly přes 3,5 miliardy dolarů. Toho všeho dosáhl nejen díky tvrdé práci, vrozeným předpokladům a talentu, ale také díky svému jedinečnému pohledu na svět a životnímu přístupu. Protože stejně jako jsou jednotlivé kapitoly v knize, vnímá Hart život jako sled různých kapitol, které píšou všemožní lidé okolo něj a také on sám. (Zoner Press)

Kevin Hart a Dwayne Rock Johnson | Foto: archiv redakce

Máte rádi Kevina Harta? Chcete se v jeho svérázném podání dozvědět o tom, jaké měl dětství, dospívání a cestu do první herecké ligy? Ve spolupráci s vydavatelstvím Zoner Press, které knihu Hevina Harta a Neila Strausse na český trh uvádí, přinášíme soutěž o 3 výtisky titulu "To nevymyslíš".

Co musíte udělat pro to, abyste měli šanci dosáhnout na výhru? Napište 3 nové komentáře k filmům / seriálům / pořadům z databáze Kinobox.cz (delší než 250 znaků) a na e-mail soutez@kinobox.cz (předmět: "hart") zašlete váš nickname. Uzávěrka soutěže je v pondělí 3. srpna 2020 ve 12:00. Tři vylosovaní výherci obdrží výše zmiňovanou knihu.

Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články