Herečka z Ant-Mana se omluvila za své výroky ohledně karantény kvůli koronaviru

Herečka z Ant-Mana se omluvila za své výroky ohledně karantény kvůli koronaviru 3 obrázky v galerii
Evangeline Lilly | Foto: ABC Studios
O pandemii koronaviru už mluvilo mnoho známých tváří včetně filmových celebrit, které většinou apelují na to, aby lidé dbali na hygienu a zůstávali doma. Herečka Evangeline Lilly však dala najevo, že momentální situaci nebere tolik vážně, což mnohé lidi pobouřilo. Herečka teď přišla s omluvou.

Evangeline Lilly na svém Instagramu 16. března 2020 zveřejnila příspěvek, který očividně nakrknul mnoho lidí. Přestože vlastně není bůhvíjak pobuřující:

"Právě jsem vysadila své děti na gymnastickém táboře. Předtím než do něho vstoupily si pořádně umyly ruce. Hrají si a smějí se. #BusinessAsUsual."

Nutno dodat, že to je příspěvek několik týdnů starý, tudíž publikovaný ještě v době, kdy Spojené státy neměly největší počet nakažených na světě. I tak se ale proti tomuto vyjádření vzedmula vlna odporu. Herečku kritizovala například Maggie Grace a Sophie Turner. Po nějaké době tak herečka napsala další post, ve kterém se všem omluvila. Zde je přeložená část příspěvku:

„Chtěla bych se srdceryvně omluvit za svou nesoucitnost ohledně pravého strachu a utrpení kvůli koronaviru, kterou jsem ve svém předchozím příspěvku projevila. Prarodiče, rodiče, děti, sestry a bratři všude umírají a svět se sjednocuje k tomu, aby nalezl způsob jak tuto hrozbu zastavit. Moje následné mlčení vyslalo pohrdavou, arogantní a nejasnou zprávu. Speciální omluva paří těm, kterým pandemie ublížila nejvíce. Vůbec jsem vás tím nechtěla zranit. Když jsem ten příspěvek psala, tak jsme si myslela, že tím vnesu trochu klidu do hysterie. Teď ale vidím, že jsem do něho promítla i své vlastní obavy z celé této děsivé a traumatické situace.“

Byla omluva Evangeline Lilly namístě?
Ano
Ne
Nevím
Evangeline Lilly | Foto: Marvel
Ankety
Ocenili byste čtvrtý díl Návratu do budoucnosti?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist