Trailer: Tom Hanks vzdoruje nacistickým ponorkám ve filmu podle vlastního scénáře

Trailer: Tom Hanks vzdoruje nacistickým ponorkám ve filmu podle vlastního scénáře 7 obrázků v galerii
Greyhound | Foto: Sony Pictures Releasing
Slavný herec, držitel 2 Oscarů, obrovský sympaťák, který za svou kariéru ztvárnil na 2 stovky rozličných hereckých a dabérských rolí, se pouští do další válečné vřavy. Pod taktovkou kameramana a příležitostného režiséra Aarona Schneidera ztvárnil ve filmu Greyhound důstojníka námořnictva, který musí zápolit nejen s obávanými nacistickými ponorkami.

Hlavní hrdina filmu Zachraňte vojína Ryana (1998), autor seriálu Bratrstvo neohrožených (2001) či představitel nebojácného kapitána Phillipse se znovu vydává do druhé světové války a na palubu lodě. Tom Hanks se ve filmu Greyhound ujal hned trojrole - kromě té herecké se stal též autorem scénáře a koproducentem válečného dramatu.

Děj snímku je datován do roku 1942 a situován do severoatlantických vod, kde musí Hanks v roli kapitána Ernesta Krause čelit nacistickým ponorkám a dalším těžkostem, aby ochránil mezinárodní konvoj spojeneckých lodí. Příběh je inspirován skutečnými událostmi a knihou The Good Shepherd od C.S. Forestera.

Severoamerická premiéra snímku s rozpočtem 50 milionů dolarů je naplánována na 12. června 2020. U nás nicméně bude v kinech prvně již 7. května.

Greyhound | Foto: Sony Pictures Releasing
Ankety
Zaujal vás Shang-Chi?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist