K herectví se dostali úplnou náhodou

K herectví se dostali úplnou náhodou 7 obrázků v galerii
Will Smith | Foto: Walt Disney
Cesta k herectví je někdy pěkně trnitá. Po celém světě existuje řada těch, kteří o své filmové dráze sní, ale nikdy se jim to nepodaří. Jiní mají štěstí a do světa filmu proniknou. Pak jsou tu ale i tací, kteří se k tomu dostali tak nějak náhodou. Někdy se to v životě prostě tak sejde.

Pojďme se nyní podívat na ty posledně jmenované. Tito herci a herečky přišli ke své slávě doslova jako slepí k houslím.

Ashton Kutcher

Ashton Kutcher o herectví nesnil. Sice působil jako model, ale v době, kdy ho objevil lovec talentů, studoval biochemické inženýrství na univerzitě v Iowě.

Ashton Kutcher | Foto: Open Road Films

Eva Mendes

Eva Mendes se také soustředila na studium a ne hereckou kariéru. Eva původně studovala marketing, až během studia změnila plány, když jí byla nabídnuta první role.

Eva Mendes | Foto: First Look Pictures

Will Smith

Will Smith se chtěl původně věnovat výhradně hudbě. Byl součástí hudebního dua, ale jakmile se dostal do seriálu Fresh Prince, bylo o jeho budoucnosti rozhodnuto. Hudba ustoupila a na řadu přišlo herectví.

Will Smith | Foto: Columbia Pictures

Estella Warren

Estrella se od sedmi let věnovala synchronizovanému plavání, ve kterém i reprezentovala rodnou Kanadu. Na školní módní přehlídce si jí všimla modelingová agentura, ze které to byl herectví už jen krok.

Estella Warren | Foto: 20th Century Fox

Steven Seagal

Steven Seagal se začal věnovat bojovým uměním v 7 letech, jako dospělý pak odjel do Japonska, aby zde studoval Aikido. Po návratu do Spojených států začal aikido učit bohatou klientelu v Los Angeles. A právě na jedné z jeho hodin ho objevil lovec talentů, který mu pomohl stát se jednou z největší akčních hvězd 80. let.

Steven Seagal | Foto: Warner Bros.

Chris Pratt

I o kariéře Chrise Pratta rozhodla náhoda. Když se Chris dostal na Havaj, začal pracovat v řetězci mořských restaurací jako číšník, právě tehdy si ho všimla herecká agentka, která mu pomohla odstartovat jeho kariéru.

Chris Pratt | Foto: Universal Pictures
Ankety
Který žánr vám nejvíc zpříjemní pošmourný podzim?
drama
komedie
fantasy
pohádka
sci-fi
western
adventure
životopisný
romantický
horor
muzikál
jiný
Nejnovější články:
Načíst další články