Živí mrtví: Nová hra pro virtuální realitu dostává první známky. A fanoušci se prý mají na co těšit!

Živí mrtví: Nová hra pro virtuální realitu dostává první známky. A fanoušci se prý mají na co těšit! 11 obrázků v galerii
The Walking Dead: Saints & Sinners | Foto: Skydance Interactive
Seriál Živí, mrtví znamenal svého času hotovou senzaci. Kombinace konce světa, nekonečného zástupu nemrtvých a televizního formátu ihned zabodoval u diváků a vznikl fenomén, ve který autoři původního komiksu nejspíš ani nikdy nedoufali.

Na vlně úspěchu už se zkusila svézt řada různých odboček. Tou nejnovější je VR akce The Walking Dead: Saints & Sinners od Skydance Interactive, která je dostupná od tohoto týdne na PC. Vychází z původní komiksové předlohy a odehrává se v New Orleans tři dny po vypuknutí epidemie. Největším lákadlem hry (a bezesporu i překážkou v pořízení) je to, že musíte vlastnit VR headset. Což speciálně na PC není levná záležitost. Pokud jste ale opravdu hardcore fanoušek celého fenoménu, nejspíš byste měli začít zvažovat investici. Podle prvních ohlasů jde totiž o povedenou záležitost.

Jak v rámci recenzí, tak i v diváckých ohlasech zatím převažují extrémně pozitivní dojmy. Podle dosavadních hráčů je The Walking Dead: Saints & Sinners výborně odladěný a napínavý kousek, který nabízí skvělý soubojový systém, vynikající fyziku, solidní příběh i smysluplné vedlejší questy. Na své by si proto měli přijít nejen milovníci Živí mrtví, ale i samotných nemrtvých.

Hra by se měla letos v létě dočkat portu PlayStation a jeho VR set.

The Walking Dead: Saints & Sinners | Foto: Skydance Interactive
Ankety
Jste zvědaví na nového Pana Tau?
Ano
Ne
Na koho?
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist