Bloodshot: Komiksovka Vina Diesela má dva nové plakáty a zklamání pro fanoušky

Bloodshot: Komiksovka Vina Diesela má dva nové plakáty a zklamání pro fanoušky 4 obrázky v galerii
Bloodshot | Foto: Sony Pictures Entertainment (SPE)
U očekávané komiksovky Bloodshot slibovali autoři atmosféru ve stylu špinavých sci-fi klasik osmdesátých let jako Robocop nebo Terminátor. Měli k tomu ideální podmínky - předloha je hodně drsná a krvavá a v poslední době se eRkovým komiksům daří.

Jenže místo toho studio potvrdilo, že se bude Dieselův univerzální voják prohánět po plátně v kabátu PG-13. Pravda, nějakou dobu už se o téhle možnosti spekulovalo, přesto všichni tak nějak doufali, že jde jen o drb a Diesel rozjede v kině pořádně drsné a krvavé hody. Místo toho nás čeká další komiksárna, co má původně brutální základ, ale v kinech bude cílit na mladé.

Alespoň dvojice nových plakátů, které také studio vypustilo, je docela fajn:

Bloodshot | Foto: Sony Pictures Entertainment (SPE)
Bloodshot | Foto: Sony Pictures Entertainment (SPE)

Ve snímku podle komiksového bestselleru ztvárňuje Vin Diesel vojáka Raye Garrisona, který byl zabit v boji a znovu oživen korporací RST jako Bloodshot. Nanotechnologie v jeho žilách z něj činní nezastavitelného bojovníka obdařeného nadlidskou silou a schopností okamžitě se uzdravovat. Korporace RST však neovládá pouze Bloodshotovo tělo, ale i jeho mysl a vzpomínky. Ray neví, co je skutečné a co je lež, a tak se rozhodne to zjistit.

Snímek Bloodshot uvede do českých kin společnost Falcon 12. března.

Bloodshot | Foto: Sony Pictures Entertainment (SPE)
Ankety
Patříte mezi diváky Netflixu?
Ano
Ne
Ne, ale plánuji
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist