Deepfake: Trailer na Drsného Harryho s Arnoldem Schwarzeneggerem v hlavní roli

Deepfake: Trailer na Drsného Harryho s Arnoldem Schwarzeneggerem v hlavní roli 4 obrázky v galerii
Drsný Harry - verze s Arnoldem Schwarzeneggerem | Foto: Warner Bros. / iFake
A dáme si další díl našeho nového oblíbeného seriálu "co by kdyby".

Každý si někdy říkal, jak by asi nějaký kultovní film dopadl, kdyby v něm hrál někdo jiný. Do téhle chvíle jsme mohli o alternativním filmovém vesmíru jen snít. Technologie deepfake ale otevřela nadšencům netušené možnosti a oni nyní (respektive ti techničtější) mohou libovolně dosazovat kohokoli kamkoli.

Už jsme díky tomu viděli Terminátora 2 se Slyem, jak na něj z legrace naráželi v Posledním akčním hrdinovi, zkusili nového Spider-Mana s tváří Tobeyho Maguira a došlo i na napravení největší chyby v kariéře Willa Smithe. Těch kousků by se přirozeně na internetu našlo více, ne všechny ale stojí za pozornost. Následující upravená verze klasické krimi Drsný Harry z roku 1971, kde Clinta Eastwooda vystřídal Arnold Schwarzenegger, je ovšem nejen zlatá, ale až na pár drobných záběrů i maximálně věrohodná.

Pokud trailer pustíte někomu, kdo ani neví, že nějaký Drsný Harry vůbec existuje, nejspíš výsledek spolkne (i díky skvělému dabingu) i s navijákem.

Pořád vnitřně trochu váhám, zda mě víc možnosti deepfake lákají a fascinují nebo děsí. Faktem ale je, jakkoli mám původní verzi Drsného Harryho ohromně rád, že plnohodnotnou variantu s Arnoldem bych si nechal líbit.

Drsný Harry - originál | Foto: Warner Bros. Pictures
Drsný Harry - verze s Arnoldem Schwarzeneggerem | Foto: Warner Bros. / iFake
Ankety
Jaký "prokletý film" byste chtěli příště?
Kletba z temnot (2012)
Umučení Krista (2004)
3:15 zemřeš (2005)
V zajetí démonů (2013)
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist